Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@czeskiNetoperek: taki już problem z polityką, za dużo korzyści, za mało odpowiedzialności, brak obowiązków czy zasad. Gdyby było odwrotnie, czyli zero przywilejów, za to ciągle patrzenie na ręce, to może by się trafił ktoś honorowy.
  • Odpowiedz
  • 34
@czeskiNetoperek teraz już wiem co zrobić żeby przyjęli mi bliskiego poza kolejnością. Zadzwonię i przedstawię się że jestem z ministerstwa albo lepiej, z partii. Świetny pomysł, dziękuję
  • Odpowiedz
Tomek nie jest dziennikarzem tvp,udziela sie tam charytatywnie jako ekspert od USA. ale czerwonka wie lepiej siejąc propagande
  • Odpowiedz
  • 3
@czeskiNetoperek ciężko tutaj wyrokować. Myślę że jakbym mógł uratować kogoś bliskiego to nawet do ***u bym się zapisał.

Ale z drugiej strony - KOLESIOSTWO NEPOTYZM ...
  • Odpowiedz
każdy by robił wszystko, żeby ratować bliskich


@dosart: nikt mu nie ma za złe że ratował ojca jak tylko mógł. Kretynizm tego kolesia polega na tym że pochwalił się tym publicznie. Ciekawe jak się muszą teraz czuć osoby, które straciły bliskich czekając w kolejce na pomoc...

Jak widać w Polsce są ludzie ważni i mniej ważni i to dla szpitali, które każdego człowieka powinny traktować tak samo
  • Odpowiedz
Tomek nie jest dziennikarzem tvp,udziela sie tam charytatywnie jako ekspert od USA. ale czerwonka wie lepiej siejąc propagande


@F309: Pewnie rzecznik prasowy siedzi ministerstwa zdrowia siedzi cały dzień i odbiera telefony by potem wciskać pacjentów na sile do szpitali...
  • Odpowiedz
@msichal: ale jest debilem, że się tym chwali i jeszcze pokazuje to jako przykład niewydolności służby zdrowia. Możliwe, że zamiast jego starego w tym czasie inny Polak (bez koneksji) zdechł bo jego stary zajął jego miejsce.
  • Odpowiedz
Tomek nie jest dziennikarzem tvp,udziela sie tam charytatywnie jako ekspert od USA. ale czerwonka wie lepiej siejąc propagande


@F309: "Dziennikarz piszący o USA. Redaktor Tygodnika Katolickiego Niedziela, korespondent Telewizji Republika, komentator TVP Info, TVP Polonia i Polskiego Radia"

Dla Telewizji Republika też charytatywnie pracuje? Mam nadzieję, że głodem nie przymiera, skoro nigdzie nie pracuje, a wszędzie tylko charytatywnie
  • Odpowiedz