Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here.

Otóż czytam te wasze wpisy o #zwiazki #seks no i #przegryw

To zupełnie nie tak!

O co chodzi z tym wzrostem? Z mojej perspektywy po prostu fajnie, jak facet jest wyższy. Nie wiem dlaczego tak jest. Koleś, który jest niższy mnie nie kręci. Ale nie musi mieć 180 czy 190. 175 wystarczy. I tak rzadko noszę obcasy.

#tinder - mam tam konto i jestem załamana. Mam normlany opis, w którym zabawnie opisałam siebie, trochę zaczepnie. Wyraźnie zaznaczyłam, ze nie FWB i nie ONS. Wciąż dostaję takie propozycje. Co ja mam pomyśleć o gościu, który mi pisze, że da mi hajs nie tylko za seks (bo wtedy pytam czy wyglądam na dziwkę?) ale za ROZMOWĘ. Przecież pogadać z nim mogę bez problemu skoro dałam w prawo. Do tego zdjęcia - serio, wertuję tego sporo - nie potraficie robić zdjęć. Nie potraficie się też ubrać. Koleś całkiem-całkiem z twarzy ale ciuchy jak po bracie z 2000 roku. Weźcie siostrę, kuzynkę, koleżankę, friendzone na zakupy - SERIO. Dziewczyna Wam pomoże. Masz zakola? TRUDNO - jeśli reszta twarzy jest ok, to to nie jest dla mnie problem. Czasem wystarczy trochę zarostu, trochę inna fryzura (zapytajcie swojej fryzjerki o coś fajnego), zmiana okularów na bardziej stylowe i znów rosną punkty w górę. Do tego fajna poza/mina.

Zadbajcie o foty. I fajnie jest mieć opis, bo wiem z kim mam do czynienia.

Zapraszanie na kawę w 2 wiadomości jest dziwne. Bo jak spotykam kogoś na ulicy, to mowa ciała, sama sytuacja, w której się poznajemy mówi mi wiele o człowieku a internet to tylko tekst. Pogadajmy chwilę i umówmy się na kawę po tej krótkiej rozmowie. Boję się, że pójdę na kawę z jakimś zbokiem tylko dlatego, że mi się podobał.

PRZEBIEG - to tez są oszczerstwa. Mam 22 lata i miałam tylko JEDNEGO partnera seksualnego, mojego byłego faceta, z którym byłam w długim związku. Od prawie roku jestem sama i nie uprawiałam seksu z nikim innym. Moje koleżanki też nie są tak rozwiązłe jak tu na wykopie liczycie. Fakt, te które mają wyższy licznik niechętnie się do tego przyznają ale takich dziewczyn jest MNIEJSZOŚĆ.

Fakt lubię uwodzić, zwodzić, grać w tę damsko-męską grę ale nie ma z kim. Spotkałam się kilka razy z tindera i to był niewypał. Nie chodzę się nażreć za frajer i zawsze jestem gotowa by za siebie płacić. Ale jak nie ma o czym gadać albo okazuje się, ze to co w necie to była ściema i na żywo jest tragedia? I nie mówię o wyglądzie, bo zwykle wygląd był na + wzgledem fotki (serio nie umiecie w zdjęcia).

Mam też dość "białorycerzy" czy jak zwał tak zwal - dziękują za to, że odpisałam, dziękują za poświęcony czas, proszą i wiecznie komplementują. Fajnie miło mi, że podoba Ci sie moja buzia, mój uśmiech, sukienka etc. ale jak przez 15 minut rozmowy dowiaduje się, że jestem ósmym cudem świata i nic więcej to tracę zainteresowanie.

I tak pewność siebie mnie kręci ale nie chamstwo i przesadna bezpośredniość. Można mieć najróżniejsze pasje - zbieranie figurek, klejenie modeli, granie w badmintona ale tu nie chodzi o to o czym mówicie, tylko jak.

O sobie zawsze z pewnością i cieniem dumy.

No i pliss - nie bądźcie "needy" to jest aseksualne.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cd08c2c75928000a729b2f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: O to chodzi z tym wzrostem że kobiety w dużej mierze wyśmiewają facetów za coś na co nie mają wpływu albo wpędzają ich w kompleksy np za pomocą wymagań na tinderze. Wyobraź sobie że na tinderze co drugi facet wymaga miseczki minimum 75d i poniżej to nie bo deska. Trochę to bezduszne moim zdaniem a sam jestem niby wzrostak i często widzę jak kobiety traktują niższych facetów. Jak klaunów z
@AnonimoweMirkoWyznania: Czego kobiety oczekują od związku?

Dla mężczyzny (dla kobiet pewnie też) w związku bardzo ważną sprawą jest seks, część związków bez seksu by nie istniała. Też lubię gierki damsko-męskie, lubię sprawiać uśmiech drugiej osobie, ale nie na tyle żeby przestawiać swoje życie:) Nie dziw się, że wiele osób składa Ci takie propozycje, bo może się uda? Napisanie wiadomości o seks to strata kilku sekund.

Pytanie czy jak ktoś "rezygnuje" z
@Arkos12: aseksualna lub bliska aseksualności.

Nie ma czegoś takiego jak rok bez seksu u kobiet jeśli nie mają niskiego libido.

Jeśli po zapoznaniu się z taką i seksach okazuje się że lubi seks to znaczy że kłamała i nie miała roku przerwy od seksu.