Wpis z mikrobloga

@SecretOfTheSteel: prawdopodobnie właśnie zmarnowałeś 200 zł na najbardziej bezużyteczny łuk zabawkę o nazwie crosman sentinel, możesz od razu wyrzucić go do śmieci, albo zwrócić czym prędzej jeśli jeszcze możesz i kupić za zaledwie niewiele więcej coś sensownego. Źródło: doświadczenie, chciałem kupić mniejszy łuk dla innej osoby - twoja zabawka na czerwono, zdecydowanie spodziewałem się więcej po crosmanie mając ich wiatrówki, niż łuku jak z sekcji dziecięcej w decathlonie
r.....w - @SecretOfTheSteel: prawdopodobnie właśnie zmarnowałeś 200 zł na najbardziej...

źródło: comment_1623995703uCepwnEvvYjPiZ9UHXgMoO.jpg

Pobierz
@SecretOfTheSteel: jeśli chcesz coś, co da się używać bez wkładania większej ilości wysiłku w zbieranie informacji, to łuk z powyższego zdjęcia to junxing f155 w wersji 24lbs, dostępny z chin, np. na aliexpress: https://pl.aliexpress.com/item/32826918588.html

Przede wszystkim tylko nie wybieraj niczego powyżej 30 lbs jeśli chcesz mieć przyjemność z zabawy, a wręcz prawdopodobnie możliwość poprawnego strzelenia bez tygodni treningu mięśni. Dla porównania ten ze zdjęcia to "zaledwie" 24 lbs, a jest to
@SecretOfTheSteel: @pablosik: Zapomniałem jeszcze wspomnieć o strzałach, a warto wspomnieć, bo to temat potencjalnie tak bardzo skomplikowany jak wybieranie samego łuku, na początek wszystko lepsze niż te komicznie krótkie strzały z włókna szklanego z corsman sentinel, więc lecimy.

Na początek potrzeba czegoś, co lata na przynajmniej paręnaście metrów bez większych problemów, a nie superkonkretne dobrane, no i celujemy w budżetowy setup, a nie strzały po 10 usd sztuka.

Polecam jednak