Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wstydliwy problem i nie wiem jak się przełamać i czy cokolwiek da się z tym zrobić. Podobają mi się wyłącznie nastolatkowie z przedziału wiekowego 15-19 lat. Mam 28 lat i z roku na rok nic się nie zmienia. Mam dobrą pracę, dość bezproblemowe życie. Nie wiem, czy przyczyną nie jest fakt, że sama będąc nastolatką byłam odsuwana od rówieśników, surowi rodzice, zakazy, do tego nauczanie indywidualne. Krótko mówiąc - nie miałam życia towarzyskiego, prawie cały czas spędzałam w domu. W wieku 22 lat miałam pierwszego chłopaka, a i to w tajemnicy przed rodzicami. Mam powodzenie i zainteresowanie ze strony chłopaków. Problem w tym, że wraz z upływem czasu chłopak przestaje mi się podobać. Co robić? Do jakiego specjalisty się udać? Czy da się to "wyleczyć"?
#psychologia #psycholog #psychoterapia #pytaniedoeksperta #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #milosc #uczucia #zalesie #nastolatkowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cb7e20c75928000a72992a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11