Wpis z mikrobloga

Fiu fiu, mająteczek. To dlatego brakuje nauczycieli i większość zmienia profesję a taka prosta robota, taka duża kasa! xD


@Krs90:
2800 za pracę na 57% etatu xD. Wychodzi 30 zł/h dla golasa bez doświadczenia czyli mniej więcej średnia krajowa. Doświadczony nauczyciel dostaje nawet 42zł/h. Mało? Połowa ludzi w tym kraju zarabia gorzej.
2800 za pracę na 57% etatu xD. Wychodzi 30 zł/h dla golasa bez doświadczenia czyli mniej więcej średnia krajowa. Mało? Połowa ludzi w tym kraju zarabia gorzej.


@Flypho: Wiedziałem że będzie argument 'godzinny' xD a praca przy komputerze powinna się liczyć tylko w momencie jak klikasz w klawisze, takie zegary powinny być i mierzyć czas jak klikasz, wtedy to jest jedyna sprawiedliwa droga.
Dodatkowo, wiesz że to są kwoty brutto prawda?
@ostiumUrethraeExternum:

Słuchaj pewnie po części masz racje i wielu rodziców wymyśla, choć z wyzywaniem od dziwek to bym nie przesadzał. Z tym że paktycznie każdy wątek na wykopie dotyczący polskiego szkolnictwa to setki komentarzy użytkowników którzy w czasach szkolnych byli gnębieni przez nauczycieli. Tagi apropo chorób psychicznych, przegrywy itp wszyscy co drugi post to problemy w szkolne i brak reakcji nauczycieli.

W każdej szkole w której byłem i w wielu o
@Krs90: wiadomo bo każdy nauczyciel będzie Ci gnębił dziecko z żalu że zarabia 3 a nie 6k i nic z tym nie można zrobić, najlepiej rozłożyć ręce i płakać bo ja biedny tata muszę się z nimi użerać. Jak #!$%@? nie działa to idziesz wyżej, dyrektorka ma #!$%@? i nie pilnuje swoich pracowników to kuratorium. Uwierz, że będąc konsekwentnym można zdziałać wiele bo już kiedyś grupa małych patusów próbowała rządzić klasą
Wiem. Jeśli myślisz, że nauczyciele pracują w domu xD, to nie wiem skąd się urwałeś. Może jak trzeba nowy egzamin ułożyć to godzinkę usiądą.


@Flypho: A wiesz to bo...? Tak na wykopie mówio?
Nie wiem, dla mnie praca nauczyciela jest straszna i w życiu bym tak pracować nie chciał, tym bardziej za te magiczne kwoty. Nieregularne godziny pracy, użeranie się z nastolatkami, pretensje rodziców, wymagania, 5 lat studiów, sprawdzanie tych kartkówek/sprawdzianów,
No to powiedz mi, jak to jest pracować jako nauczyciel? Fajnie? 57% etatu, fiu fiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krs90:
Ja pracuję na 3 etaty akurat xD, 2 etaty na państwowym i 1 na prywatnym. Mam tyle wolnego.
@Flypho: No i widzisz, czyli jednak wypłata z jednego etatu nie jest taka fajna? ( ͡° ͜ʖ ͡°) + realia studenckie a realia gimbazy to jest trochę inna piłka.
Więc to jest właśnie całe moje bajdurzenie. Jeżeli chcemy profesjonalistów, to powinniśmy im płacić na tyle żeby ten jeden etat (nawet zwiększony o dużą liczbę godzin) starczył im bez dorabiania. Moja daleka ciotka jeździła na 3 szkoły żeby
No i widzisz, czyli jednak wypłata z jednego etatu nie jest taka fajna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krs90:
Ale pytasz o jeden etat nauczycielski czy jeden etat normalnie pracujacego czlowieka?
@Sckb Jak by zareagował i dostał w papę to by dostał - 10 za udział w bójce. Fajna szkoła, stawia w sytuacjach w których co nie zrobisz masz przejechane. W sumie dobrze przygotowuje do dorosłego życia...