Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Shatter
1. 5 klasa.
2. Gdzie jest napisane, że 7 klasa? Zresztą co za różnica 7 czy 8? Dzieckiem patologicznym może być i osoba w 1 klasie. Jeżeli ktoś na przerwie szuka zaczepki i nie potrafi się zachować to raczej jest odchyłką od normy.
3. Szkoła podstawowa ma 8klas.
  • Odpowiedz
Spoko, ja dostałem kiedyś uwagę za bójkę w podstawówce. Nauczycielka obserwowała to z daleka i nie reagowała, tylko wpisała mi uwagę po przerwie. A chodziło o to że zaczepił mnie patus z gimnazjum czyli kilka lat starszy i zaczął się sadzić a ja się broniłem. Polska szkoła to patologia
  • Odpowiedz
@hirko: Tu chodziło raczej o powiadomienie nauczycielki. Ale jak znam życie to potem dostałby oklep od patusów albo łatkę konfidenta na resztę szkoły za "kablowanie". W 5-6 klasie dostałem taką właśnie łatkę w pakiecie z ostracyzmem za doniesienie dyrektorce, o tym jak kilku kolesiów ze starszej klasy mnie prześladowało (rzucanie półżartem o "klepaniu anona", wyrywanie rekwizytów i szarpanie za strój na próbach przed przedstawieniem, wyzywanie, szarpanie, grożenie itd.). W efekcie
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: one tak robią bo są z nieatrakcyjnymi typami i liczą na ich śmierć w wyniku takiego starcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślisz, że chadowi by kazała się bić ? razem by #!$%@? bo to najlepsze wyjście w takich sytuacjach...
  • Odpowiedz