Wpis z mikrobloga

@hirko: Aż przypomina mi się moja podstawówka - był w klasie taki młodociany patolog, postrach całej szkoły. Ciągle jakieś afery, regularne pobicia z poważnymi obrażeniami. Ale kto był temu winny? Według pań nauczycielek sprawa była oczywista - ci, którzy nie reagują, co powtarzały jak mantrę. A jak powinna według nich wyglądać ta reakcja na działania wspomnianego patologa, który dla przykładu pozbawił kolegę kilku zębów? Otóż jak ktoś się bije, należy podejść,
Pamiętaj, że nauczyciele mają dzieci, często dorosłe i duże, jako dziecko nauczycielki powiem Ci, że możesz się na tym przejechać i stracić parę zębów. Taki tam dowód anegdotyczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ostiumUrethraeExternum: Wtedy rodzic nauczyciel straci prace a jego świetnie wychowane dziecko pójdzie do wiezienia za pobicie.

Wy naprawde żyjecie w jakiejś bańce i uważacie że wszystko wam wolno? A każde ujowe zachowanie ujdzie płazem.
pójdzie do wiezienia za pobicie.

do wiezienia


@ostiumUrethraeExternum: sam to sobie zdublowałeś ja tak nie napisałem

A co do reszty. Naprawde uważasz że w takim przypadku jak ten, rodzic nie może mieć jakiś pretensji? Nie mówie tu o zastraszaniu nauczyciela, wyzywaniu itp bo to przesada w drugą strone.

Ale jeżeli klient mówi mi że #!$%@? pracuje to nie bije go za to

O i tak, za pobicie idzie się do więzienia.
@Krs90: ale ty wiesz, że to nie jest ustawka z Sebkami pod żabką tylko baba lub facet po studiach, jak będzie wojował się go ustawia proceduralnie. Nikt nie zamierza lać nauczycieli a jedynie dopilnować żeby wykonywali swój zawód prawidłowo. Jak to dla Ciebie jest kozaczenie i powiedzmy przeraża Cię 35 letnia Pani Aneta od biologii to XDDDD i współczuje przyszłym lub posiadanym dzieciom takiego ojca
Że niby nauczyciele w Polsce źle zarabiają? xDD Dobre.


@Flypho: Fiu fiu, mająteczek. To dlatego brakuje nauczycieli i większość zmienia profesję a taka prosta robota, taka duża kasa! xD
@imargam_2137: Ależ oczywiiiiiście, wiadomo JAKBYŚ TY TAM WTEDY BYŁ TO BYŚ IM POKAZAŁ, TAK BYŚ ICH ARGUMENTAMI ZASYPAŁ ŻEBY SIĘ ROZBECZELI.
No właśnie, to są ludzie po studiach którzy siedzą tam za 3k i myślisz że jakaś #!$%@? od losowego typa
Krs90 - > Że niby nauczyciele w Polsce źle zarabiają? xDD Dobre.

@Flypho: Fiu fiu,...

źródło: comment_1623939273eDs6h7mBUITWkOcs6aVfQZ.jpg

Pobierz