@tak_ze_ten: nie robię, ale zostałam sprowadzona do takiej osoby, dowiedziałam się też, że nie jestem ciekawym człowiekiem i zasugerowano mi, że jestem co najmniej jakaś głupia i niedojrzała, bo po przejrzeniu moich wpisów okazało się, że nie udzielam się na tagu polityka, to sorry, ale kto tu kogo zjechał, kto tu kogo zaczął traktować protekcjonalnie? Napisanie, że piłka nożna jest nudna to taki straszny pojazd? Bo kibole chyba robią już
@Sandrinia: dzieje się tylko wykop musi być... Niedoprogramowany ( ͡°͜ʖ͡°) A tego zachwytu za bieganiem przez 11 kolesi za piłeczką też nie mogę zrozumieć. Próbowalem się tym interesować, ale ni cholery nie ma w tym dla mnie sensu.
pies to najlepszy przyjaciel czlowieka i beka z przegrywow z wykopu co uskuteczniaja jakis hejt na psy XD wam to sie od tego przegrywu w glowach pie*rzy ostro #psiarze #psy
Komentarz usunięty przez moderatora
A tego zachwytu za bieganiem przez 11 kolesi za piłeczką też nie mogę zrozumieć. Próbowalem się tym interesować, ale ni cholery nie ma w tym dla mnie sensu.
Komentarz usunięty przez moderatora
Mecze sztosy