Wpis z mikrobloga

szkoda, że to nie są tereny zalewowe i nie ma żadnego toru w sąsiedztwie, bo bym kupił.

@Zapaczony: nie można mieć wszystkiego. Nie zniechęcaj się, w ramach rekompensaty możemy zaproponować gigantyczne korki w godzinach szczytu.
  • Odpowiedz
@goferek: Prawda. Plus samoloty z tej strony nie lądują więc co najwyżej w oddali na niebie coś zobaczysz.
Ale wykopki wykopują wszystko na ślepo jak ktoś użyje słowa 'patodeweloperka'
  • Odpowiedz
@goferek: przy starcie słychać dosyć mocno, ale mi by nie przeszkadzało, bo lubie obserwować samoloty, a do samego dzwięku idzie sie szybko przyzwyczaić tak jak do pociągów. A miejscówka jest rzeczywiście fajna, w okolicy sporo fajnych zielonych terenów
  • Odpowiedz
@dzana: tylko co to jest za hałas w porównaniu z np. domem przy wiejskiej drodze gdzie co kilka minut będzie przejeżdżać jakiś traktor czy stary golf po tuningu? Żaden. A okolica tam jest naprawdę piękna, znajomi mają tam dużą działkę ale najprawdopodobniej się nie pobudują bo z uwagi na atrakcyjność okolicy wszystko w sąsiedztwie zabudowuje się gęstą zabudową developerską i nie będą mieć takiej przestrzeni dookoła, jak pierwotnie planowali...
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Koło Balic jest Morawica (tam robią te pierogi ze stonki od Jędrusia jakby co). Kiedyś mierzyłem tam dom który przejeła gmina. W pewnym momecie nadleciał samolot i wystraszyłem sie jak cholera. Hałas niemiłosierny a dobre 3-4 km od lotniska. Zamiast więzienia powinni przydzielać takie nieruchomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz