Wpis z mikrobloga

@przeczki: za sport odpowiada szkolnikowski i mimo, ze tez jest pisowcem to przynajmniej zna sie na tym, co robi, wbrew opinii, ze ekspertow nie zatrudniaja, bo sie z nimi nie zgadzaja. i nie mowie o sporcie, bo chlop ma pojecie janusza, tylko o zarzadzaniu sportem. chociaz jak sie tak zastanowie, to nie wiem, czy i ja z jego budzetem bym sobie nie poradzil.
@NAIZDUP: Pewnie Polsat by kupił i puścił tylko mecze Polaków na otwartym kanale. Resztę meczów na kodowanych by leciało. Można TVP nie lubić, ale jeśli chodzi o sport to szacun ;)


@Domciu: do tego pamiętne blokowanie/usuwanie z listy kanałów ZDF podczas euro w 2016, polacka januszerka

a pamiętacie jak komorowski dziękował solorzowi na wizji za to, że finał siatkówki był puszczony na otwartym polsacie? XDDDD
@NAIZDUP: Pewnie Polsat by kupił i puścił tylko mecze Polaków na otwartym kanale. Resztę meczów na kodowanych by leciało. Można TVP nie lubić, ale jeśli chodzi o sport to szacun ;)


@Domciu:

Jacek Kurski - człowiek dzięki któremu możemy ogladac za darmo wszystkie mecze na euro św super jakości.


@przeczki: jezusmaria wy tak na poważnie? Po pierwsze to nie kurski kupił, tylko ja i ty, bo nam #!$%@? z
A gdzie tu widzisz dodatkową opłatę, skoro to wszystko idzie z podatków i nie musisz kupować abonamentu, dostępu do kodowanych kanałów?


@Domciu: Zabieranie obywatelom dodatkowych 2 mld na telewizje nie jest dodatkową opłatą?

i nie musisz kupować abonamentu

Nie słyszałeś o obowiązku płacenia abonamentu na TVP?