Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego policjanta.
Jak tam jest wysoko? 4 metry?
Gdyby tylko faceta z wieńcem poniosło, to policjant mógłby zginąć spadając z tych schodów – mimo to poleciał, żeby #!$%@? chronić ten pomnik polskiej bezmyślności, brawury, ignorowania procedur.

Wyobraźcie to sobie: zginął brawurowo i bezmyślnie chroniąc pomnik brawury i bezmyślności.

#bekazpisu #dobrazmiana #policja #smolensk #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1623347398XyjB2itqvZC6rBlaSlP5aU.jpg
  • 123
Gdyby tamten człowiek na grzeczną prośbę nie zareagował, to co dalej? Strzelać, bo jak sugerujesz może stanowić zagrożenie czy go tam zostawić?


@s0ttarts: zrzucić napalm...

ty masz więcej niż 10 lat?
@wwr18: albo stoi cały bus transportowy obok pomnika Kaczynskiego albo patrol bezpośrednio przy pomniku. Tak, całą dobe (pytałem ich). To samo jest pod TK i Sejmem. Ostatnio stali tez pod TVP ale zniknęli. I zawsze są to ci których wysłali do Wawy na adaptacje. Większość czuje się poniżona bo muszą się zachowywać jak ochroniarze w biedrze i tylko czekaja aż wrócą do siebie bo to śmiech.

Wiem co mówię bo rozmawiałem
@wwr18: Większość z nich uważa, że jak przeżyje te 3 miechy w stołecznym cyrku to będzie normalnie w ich miastach. I często mają rację - jak nie jesteś policjantem z dużego miasta to szansa że będziesz musiał robić tak kompromitujace rzeczy jest mniejsza. Nawet w takim Krakowie czy Gdańsku myślę że kilka razy mniejsza niż w Wawie.
@s0ttarts: Policjant nie dość że naraził swoje życie to jeszcze tego gościa - który był sam i nikomu nie zagrażał. Ok, może popełnił przestępstwo (sic!) ale przecież nie zaginąłby im magicznie.

No ale co by było jakby Kaczyński się dowiedział, że pozwolili mu tam być kilkadziesiąt minut.
Czy ktoś może zgłosić do moderacji, żeby mi wstawili przecinek po "zginął", bo tyle plusów nabiliście, że trochę wstyd, że wisi tak napisane.

Wyobraźcie to sobie: zginął, brawurowo i bezmyślnie chroniąc pomnik brawury i bezmyślności.


Dzięki.
@FlasH: W normalnym kraju taki pomnik byłby szanowany, bo to była wielka tragedia i wielu ludzi zginęło, ale u nas oczywiście zawsze syf. Nie żebym nie rozumiał skąd takie podejście się wzięło, mimo to dla mnie to pomnik dla wszystkich tych którzy tam zginęli.