Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego policjanta.
Jak tam jest wysoko? 4 metry?
Gdyby tylko faceta z wieńcem poniosło, to policjant mógłby zginąć spadając z tych schodów – mimo to poleciał, żeby #!$%@? chronić ten pomnik polskiej bezmyślności, brawury, ignorowania procedur.

Wyobraźcie to sobie: zginął brawurowo i bezmyślnie chroniąc pomnik brawury i bezmyślności.

#bekazpisu #dobrazmiana #policja #smolensk #bekazpodludzi
FlasH - Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego policjanta...

źródło: comment_1623347398XyjB2itqvZC6rBlaSlP5aU.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@FlasH: Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego faceta z wieńcem
Jak tam jest wysoko? 4 metry?
Gdyby tylko faceta z wieńcem poniosło, to mógłby zginąć spadając z tych schodów – mimo to poleciał, żeby #!$%@? wejść na ten pomnik.
  • Odpowiedz
gdyby ten policjant spadł, to jeszcze kilku nadgorliwych zaczęłoby strzelać i mielibyśmy kilku martwych w imię bezmyślności i brawury


@koostosh: Podsumowując: Róbta co chceta!
  • Odpowiedz
@FlasH: szczerze jako przeciwnik partii przeczącej i osoba gardząca w ostatnim czasie policja muszę przyznać, ze największym wieśniakiem tej sytuacji jest chłop #!$%@? sie na pomnik XD po co? Wspinając sie na te schody chłop tylko umacnia przeświadczenie o tym, ze należy tego obiektu pilnowac bo jak autor wpisu zauważył można sie z nich #!$%@? i se zrobić krzywdę. A policjant? Nie wiem jak ocenić jego interwencje jak dla mnie
  • Odpowiedz
Genialne. Poprosić kolesia, który wbrew zakazowi wszedł na pomnik, żeby z własnej woli z niego zszedł. Może by posłuchał. A może nie. A jeżeli nie, to go tam zostawić i dać wszystkim do zrozumienia, że polecenia policji tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia.


@s0ttarts: A jak ktoś by się wdrapał na inny pomnik (możemy sobie stopniować: Pomnik Kaczyńskiego niedaleko, Pomnik Syreny aż dojdziemy do Kolumny Zygmunta) i ignorował polecenia policji,
  • Odpowiedz
@FlasH: Mnie śmieszy że wielu ludzi traktuje takie pomniki niczym groby. Jest u mnie jakiś grób nieznanego żołnierza. Nikt nie jest tam pochowany. Ot zwykła płyta z kamienia z jakimiś literkami. Jak oficjele składają wieńce to zawsze jest gimnastyka żeby położyć wieniec na środku. I żaden nie nadepnie na tę płytę żeby było łatwiej, każdy się wygina. I tak jest z większością betonowych pomników w Polsce. Wielu ludzi, zwłaszcza zwolenników
  • Odpowiedz
@ghandi92: no nie, wszedł by, zostawil co chcial i zszedł pewnie w minutę xD ale warto było ryzykować życie jego i swoje xD
cała moc 21 wieku jest taka ze teraz trzeba znalezc tego goscia i zapytac co z nim zrobili.
  • Odpowiedz