Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego policjanta.
Jak tam jest wysoko? 4 metry?
Gdyby tylko faceta z wieńcem poniosło, to policjant mógłby zginąć spadając z tych schodów – mimo to poleciał, żeby #!$%@? chronić ten pomnik polskiej bezmyślności, brawury, ignorowania procedur.

Wyobraźcie to sobie: zginął brawurowo i bezmyślnie chroniąc pomnik brawury i bezmyślności.

#bekazpisu #dobrazmiana #policja #smolensk #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1623347398XyjB2itqvZC6rBlaSlP5aU.jpg
  • 123
@FlasH: W normalnym kraju taki pomnik byłby szanowany, bo to była wielka tragedia i wielu ludzi zginęło, ale u nas oczywiście zawsze syf. Nie żebym nie rozumiał skąd takie podejście się wzięło, mimo to dla mnie to pomnik dla wszystkich tych którzy tam zginęli.


@HumbugPL: już o tym pisałem:

postaw komuś na podwórku pomnik wbrew jego woli, a potem odgrywaj wielką dramę, bo on go nie szanuje. Proszę cię... to
@s0ttarts: Ty nie rozumiesz, to jest prawdziwy bohater, on wszedł na pomnik, pomachał wieńcem i w ogóle. A policjant nie miał prawa go dotknąć bo tak i w ogóle pisowska policja, to nie jest w ogóle tak że to ich praca w której wykonują rozkazy tylko to są źli ludzie co się karmią nieszczęściem innych i zabraniają im wchodzić po pomniku-schodach.
@Teutonic_Reich: Ludzie nie są w stanie nad sobą panować i jak zobaczą pomnik w kształcie schodów, to będą po nich wchodzić jak po prawdziwych schodach. Taki odruch. To dlatego w Polsce nie znajdziesz pomnika w kształcie #!$%@?, bo to już by była przesada.

Tak mniej więcej widzę argumentację ludzi, że winni są twórcy pomnika, bo zrobili go w kształcie schodów.
@FlasH: zrób proszę przysługę społeczności wykopu i zgłoś tego betona pisowskiego za nazywanie cię "zwierzęciem".
Możesz to zrobić jako adresat wyzwiska - z paragrafu "Atakuje mnie lub narusza moje dobra osobiste", i uzasadnij że takie wyrażenie cię obraża, koment wtedy powinien polecieć

Zbiera mu się od dawna na bana za notoryczne chamskie wulgarne prostackie obrażanie użytkowników, już mu niedużo brakuje
@FlasH: on non stop wyzywa wykopków od debili, kretynów, troglodytów, matołów, głupców, itd, itp,

zezwalanie na prymitywne chamstwo rozzuchwala chama
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlasH: Zawsze zdjęcia tych schodów są robione szerokim obiektywem by wyglądały na gigantyczny pomnik a jak tam pojechałem je zobaczyć to o mały włos ich nie przeoczyłem na tym placu xD
Beka z was, jeszcze nie tak dawno wykopki sie wstawiały za niebieskimi bo oni tacy biedni i podwyzka pićset zlotych im się nalezy. Dostali co chcieli to teraz morda w kubel i wykonywać rozkaz parti. Jeszcze trochę a będzie jak na Białorusi