Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego policjanta.
Jak tam jest wysoko? 4 metry?
Gdyby tylko faceta z wieńcem poniosło, to policjant mógłby zginąć spadając z tych schodów – mimo to poleciał, żeby #!$%@? chronić ten pomnik polskiej bezmyślności, brawury, ignorowania procedur.

Wyobraźcie to sobie: zginął brawurowo i bezmyślnie chroniąc pomnik brawury i bezmyślności.

#bekazpisu #dobrazmiana #policja #smolensk #bekazpodludzi
FlasH - Wiecie co mnie najbardziej zadziwia w tej sytuacji? Gorliwość tego policjanta...

źródło: comment_1623347398XyjB2itqvZC6rBlaSlP5aU.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
jeżeli nie złamał, to po prostu wykonywał swoją pracę


@s0ttarts: o #!$%@?... jakie głębokie.

A jakby spadł z góry, to poległ na służbie jak bohater?
  • Odpowiedz
@FlasH: Miałem dokładnie takie same przemyślenia, pełny tupolewizm w działaniu lub - co gorsze - w razie braku podjęcia interwencji czekałyby ich takie represje ze strony przełożonych, ze ten poleciał na górę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@FlasH: Lepiej chyba zostać ku*wą niż policjantem w obecnej Polsce, bo tufta chociaż może wybrać komu się sprzedać xD A taki krawężnik musi ślepo wykonywać polecenia komendanta z politycznego nadania.
  • Odpowiedz
@FlasH: To co, miał do tamtego kolesia od razu strzelać? Bo przecież gdyby faceta z wieńcem poniosło, to mógłby go zabić. Sam to we wpisie zasugerowałeś. Ludzie zachowujący się na zasadzie małpa-przycisk-banan, którzy jak widzą schody, to nie są w stanie się powstrzymać i muszą koniecznie na nie wyjść dla 5 sekund internetowej atencji to nie jest zwykły typ człowieka, jaki się spotyka np. w pracy i mogą być nieprzewidywalni.
  • Odpowiedz
@FlasH: jesteś zwierzęciem. Nazywasz pomnik ofiar katastrofy pomnikiem bezmyślności. Żal mi Ciebie.


@ediz4: to mógłby być pomnik ofiar katastrofy gdyby tylko był postawiony legalnie, a nie wbrew mieszkańcom i władzom miasta.

To mógłby być pomnik ofiar katastrofy, gdyby nie comiesięczne cyrki, które się przy nim odbywają i bezprawie, które wokół się dzieje.

To mógłby być pomnik ofiar katastrofy gdyby to była katastrofa, ale TO BYŁ ZAMACH! Rządowa instytucja
  • Odpowiedz
@FlasH: Genialne. Poprosić kolesia, który wbrew zakazowi wszedł na pomnik, żeby z własnej woli z niego zszedł. Może by posłuchał. A może nie. A jeżeli nie, to go tam zostawić i dać wszystkim do zrozumienia, że polecenia policji tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
A jeżeli nie, to go tam zostawić i dać wszystkim do zrozumienia, że polecenia policji tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia


@s0ttarts: #!$%@? chłopie, jakie ty brednie wypisujesz, to aż zęby bolą...
  • Odpowiedz
@FlasH: Co za zbydlecenie. Nigdy nie głosowałem na PiS ta partie uważam za najgorsza jaka rządziła po komunie a ten poziom buractwa wybija poza skalę. Obrzydliwy hepening i robienie sobie jaj przy pomniku upamiętniającym tragiczna śmierć wielu ludzi. Potem z niesmakiem widzę wpisy narzekające że to PiS wygrał wybory. To wy do tego doprowadzacie.
  • Odpowiedz
@FlasH: Jedynym kolesiem wypisującym tutaj brednie jesteś ty. Gdyby tamten człowiek na grzeczną prośbę nie zareagował, to co dalej? Strzelać, bo jak sugerujesz może stanowić zagrożenie czy go tam zostawić?
  • Odpowiedz