Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
  • Odpowiedz
#rozowepaski jak nie chcecie być wykorzystane to wystarczy nie iść z facetem do łóżka w przeciągu hmm nie wiem pół roku może rok, chyba to jest do wykonania. Myślę że żadnemu facetowi nie chciałoby się czekać rok czasu aby tylko zaliczyć laskę
  • Odpowiedz
faceci ponizej 5/10 to nie jacys ruchacze co chca przeleciec i zostawic tylko po pierwszej randce beda juz w glowie ukladac slub, betabankomatow nie brakuje wiec jakos ciezko mi uwierzyc ze trafialas tylko na ruchaczy
  • Odpowiedz
jak nie chcecie być wykorzystane to wystarczy nie iść z facetem do łóżka w przeciągu hmm nie wiem pół roku może rok, chyba to jest do wykonania


@2cf002b2f4: spojrz sobie w lustrze gleboko w oczy typie i powiedz sobie szczerze, że nie martwiłbyś się tym, że spotykasz się z dziewczyną rok i tego nie robicie.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: chad chce i dostaje a taki przecietniak jak nie znajdzie kobiety na swoim poziomie to obniza standardy i szuka ponizej swojego poziomu
czesto widuje gosci z normalna twarza i wzrostem a obok nich gruba malpa

Mnie nie interesuje jednorazowy seks

interersuje ale tylko z chadem a nie przecietniakiem
  • Odpowiedz
jak nie chcecie być wykorzystane to wystarczy nie iść z facetem do łóżka w przeciągu hmm nie wiem pół roku może rok, chyba to jest do wykonania. Myślę że żadnemu facetowi nie chciałoby się czekać rok czasu aby tylko zaliczyć laskę


@2cf002b2f4: ja poszłam o krok dalej xD ze strachu przed wykorzystaniem ograniczyłam kontakty z mężczyznami do minimum. Nie wykorzysta mnie fakt, ale jestem sama. Taki wybór: albo będziesz sama albo
  • Odpowiedz
@Kr12345: normalna sprawa, kiedyś spotykałem się z laska przez chyba 10 miesiący zanim poszliśmy do łóżka, mam koleżankę która ze swoim poszła dopiero po ponad roku i nie nie mieliśmy 15 lat tylko ponad 20. Więc według mnie nie trzeba iść z kimś do łóżka w ciągu 2 czy 3 miesiącu bo jak nie to znaczy że już coś jest nie tak
  • Odpowiedz
@Kr12345: przeciez to wlasnie nawiazanie do loszek piszacych pod postami przegrywow zeby obnizyli sobie (niskie juz) standardy a teraz OPka pisze że próbowała szukać tylko na swoim poziomie zamiast obniżyć
  • Odpowiedz
patrzcie jak ja brzydza sredni mezczyzni a sama pewnie tez srednia xD jedyne kontakty jakie mialas to pewnie z franuskimi modelami bo oni tacy nawet przystojni co?


@dziewczynaocet: jestem totalnie przecietna zgadza sie. Nigdy nie podbijałam i nawet bym do 'chada' nie podbijała. Typie weź się ogarnij, bo fiksacja mocna weszła z twojej strony
  • Odpowiedz