Wpis z mikrobloga

@kryptomanix: Ostatnio #!$%@?łem głupoty o tym, że zmienię siódemkę na dwunastkę, ale mam jeszcze rok na zakupy. Dziękuje ci Boże że zmieniłem BB na iPhone. A androidowcy się nawet nie odzywają w tym wątku, i nawet się nie dziwię.
@carving85: Wcześniej miałem tą xperie m4 kupioną zaraz po premierze za bodajże 1200zl wiec jak na tamte czasy to taki średniak. IP SE kosztował na premierę chyba 2200, ja kupiłem rok po premierze nowego, zafoliowanej za 1600. Śmiga 4,5 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobno android dopieścili a bebechy w takim xiaomi są tak mocne że się nie będzie tak szybko starzeć - tak mnie niedawno ktoś
@bartosz325: No racja, 2200. Co do prochów w telefonach to nie obczajam, który jest lepszy w bechmarkach itd. Redmi note 9 rzucił mi się w oczy, ma dobre oponie, dobrą specyfikacje na pierwszy rzut oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O co chodzi z reklamami? Dzisiejsze androidy wyświetlają reklamy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gawith_Apricot: nie pamiętam co miałem w tamtym czasie. Ale chyba nadal xperie Z1.
Więc to było już ładne kilka lat po premierze.
I po prostu flagowiec zawsze będzie flagowcem. Z Z1 nie miałem żadnych problemów.
Teraz mi9 2 lata już. Ani razu telefon nie restartowany, żadnych pliki nieczyszczone. A nawet żeby miał trudniej pamięć zawalona cały czas w 80-90% i też działa bez problemu. Jedyne co to trzeba będzie niedługo wymienić
: I jak tam androidowcy? Co taka dupa cicho? Najnowszy Rom juz wgrany bo po roku nie ma już wsparcia? XD


@fanmarcinamillera: chyba w 2017 roku kupiłem Sony Xperia Xa, która miała premierę w 2016 roku i była na androidzie 5. Najpierw miała aktualizacje do androida 6, a potem w 2019 roku dostała aktualizacje android 7. Czyli trzy lata wsparcia, a telefon nowy kosztował jakieś niecałe 900 zł w 2017 roku
Dziewczyna ma IP 11 i straszne drewno. I jeszcze te reklamy na yt...


@Marek1991: A co mają reklamy na YouTube do modelu telefonu?

@Izanagi013: zależy z jakiej półki cenowej i czego oczekujesz. Możesz wydać trzy lub cztery tys. zł na iPhone’a i być zadowolony przez 4-5 lat zamiast wydawać tego tysiaka co roku albo co dwa lata, wtedy wiadomo co jest oszczędniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marek1991: Na iOS również są sposoby, mniej lub bardziej kreatywne choć imho i tak lepiej po prostu kupoć YT Premium za grosze albo używać piratów jak YouTube++.

niemniej mógłbyś zdradzić jak to zrobić na Androidzie za darmoszke? Testuję sobie teraz realme 7 I fajnie byłoby się trzymać zdala od włączonego trybu deweloperskiego jesli nie musze
@Rotapa: ubolewam nad brakiem Siri i Apple Cash

@Izanagi013: teraz zapewne tak, ale tu chodzi bardziej o osoby które maja ten telefon i nadal może być użyteczny Ew starsze osoby jak moja babcia
Jakbym kupił w tym roku 13 i miałby taki sam okres wsparcia co 6s to mógłbym go trzymać do 30 roku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Marek1991: gratuluje, co jeszcze kradniesz? (
@lodowka_z_piwnicy: jaka apka jest na iosa?


@Marek1991: YouTube++ lub inne nazwy.
Darmowa z iOSGods albo z suba płatnego raz na rok gdzie potem masz dostęp do apek premium z bardzo niskim procentarzem na revoke (usunięcie certyfikatu apki przez Apple w imie walki z piractwem, w przypadku darmówek - dość częste - w przypadku prywatnycch z suba - rzadkość).

Ogólnie chyba teraz najbardziej RiGCzowa stronka z tym gównem to wlasnie iOSGods
@Marek1991: ja w aplikacjach nie mam reklam, wiec nie wiem o co chodzi
A mam ich 75 kek plus trochę odinstalowałem
Zapytaj się @trapist_e on ma ich ponad 150

Kto normalny? Moja dziewczyna miała 6s do listopada tamtego roku. Chciała wymienić baterie i działać dalej, ale była promka na 11, wiec swoją 6 z wymieniona bateria oddała mamie - działa bardzo dobrze jak na taki telefon, a mama zadowolona