Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gawith_Apricot: Ja od pół roku siedzę na tej samej wersji, normalnie aktualizowałem co miesiąc.
Komplilacja systemu się zwiększyła, szyfrowanie już nie jest standardowe jak w komputerach, sterowniki producentów są coraz bardziej inwazyjne (np. możesz zbrickować Xiaomi jak wgrasz starszą wersję), a kolejne Androidy nie zmieniają prawie nic, a są niekompatybilne.
@Antyradek: Ja się bawiłem androidami od wersji 2.2 czyli gdzieś od 2010 do wersji 6.0 i wysiadłem i kupiłem IP. Wszystkie moje smartfony się #!$%@?ły po pół roku, lagowały, zacinały, wyłączały apki sms/telefon xD, co chwila ramu brakowało a miałem dogranych z 10 apek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odblokowywanie bootloaderów, rooty w końcu wgrywanie nowych wersji, podkręcanie procesora itd itp. Z perspektywy czasu to był masochizm. Jak
@kryptomanix: Jest cała masa Androidów z 2016 roku a czasem starszych na które możesz sobie wgrać własny ROM bazujący na najnowszym. Co za problem?


@Antyradek:
Idziesz ulicą. Nagle... PIERDUT! Patrzysz szybko za siebie, a tam katastrofa, matka z dwójką malutkich dzieci przygrzała samochodem prosto w słup! Podbiegasz szybko do wraku, widzisz, że dzieciom dzięki nowoczesnym fotelikom samochodowym nic się nie stało, jednakże matka jest ciężko ranna. Sprawdzasz czy jest przytomna,