Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patrykpop22: przeczytałem cały artykuł. Bardzo fajnie napisane, piękne słowa w kierunku Pani pielęgniarki.
Może mi powiesz, jakie były zalecenia oraz twoje działania, aby nie wdała się infekcja?
@jalop: robiłem opatrunki co drugi dzień bactigrastem i atraman ag, plus czyszczenie rany na tyle ile sam mogłem, w dodatku musiałem przestrzegać pilnie brania leków i dbac o to by nic się tak nie dostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najgorzej było kiedy wysięk był większy niż powinien być. I to oczyszczanie rany, kurde, nie powiem ale czasem bolało.

Zdjęcie rany po oczyszczeniu, przygotowane do założeniu opatrunku.
patrykpop22 - @jalop: robiłem opatrunki co drugi dzień bactigrastem i atraman ag, plu...

źródło: comment_1623098962GntQ5p67LIrldyrJgSBtTb.jpg

Pobierz
@patrykpop22 wyobrażam sobie, lata temu miałem tez skomplikowane złamanie w prawej nodze. Zerwane mięśnie, ścięgna i kostkę w proszku. Pamiętam jak dziś, gdy podjechałem na wozku do umywalki aby się chociaz trochę opłukać. Wstałem z wózka na lewej się oparłem i nie zablokowałem hamulca. Jak siadałem wózek odjechał a ja automatycznie prawą noga się chciałem utrzymać, ot odruch. Jak poczułem bol.... masakra :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykpop22: właśnie do wysięku świetnie by się sprawdziły piankowe, którejś z tych firm, (nie wiem jak hartmann) założone na opatrunek ze srebrem.
Teraz jeszcze pojawiły się też bardzo ciekawe UrgoStarty ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykpop22: Cześć. Miałem złamanie trojkostne (2 kostki + kość strzałkowa). Także operacja, blaszki i śruby. Na nogę bez kul stanąłem po 4-5 miesiącach od operacji. Zdrówka
doczytałem do końca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powyżej opisany przebieg leczenia Pacjenta potwierdza wielkie zaangażowanie, chęć pomocy i oddanie swojej profesji, czyli cechy którymi wyróżniał się niezwykle serdeczny, wspaniały człowiek i lekarz – śp. Doktor Krzysztof Kuropatwa – zmarł po długiej i ciężkiej chorobie COVID-19 w Zabrzu 06.05.2021.


@EmcePomidor: 46 lat facet. Ale przyjdzie jakiś zjeb genetyczny i Ci powie, że grypa, plandemia, czipy i tylko jakiśtam
@patrykpop22: szczerze to nic wielce szczególnego, cięższe przypadki się widywało. Ciekawe dlaczego nie zastosowali terapii podciśnieniowej. Zespolenie kostki bocznej przezskórne? Sposób rzeczywiście "autorski"