Wpis z mikrobloga

Tak a propos czerwca który podobno jest jakimś tam miesiącem dumy XD, chciałbym przypomnieć kilka faktów związanych z biologią człowieka:

- istnieją TYLKO dwie płcie biologiczne,
- istnienie układu rozrodczego ma za zadanie umożliwienie wymiany materiału genetycznego i spłodzenie potomków,
- istnienie układów rozrodczych męskich i żeńskich jest ściśle związane z gospodarką hormonalną organizmu,
- hormony determinują popęd, wygląd i behawioryzm osobnika,

Jeśli więc celem biologicznym istnienia gatunku jest spłodzenie potomstwa, to do prawidłowego rozwoju gatunku muszą istnieć dwie wyraźnie różniące się od siebie płcie między którymi istnieje popęd seksualny a którego celem jest spłodzenie potomstwa.

W związku z powyższym, osobniki które nie przejawiają powyżej opisanej charakterystyki płciowości człowieka, znajdują się w pewnym spektrum dewiacji (3)

#takaprawda #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka (chociaż nie wiem po co, ale wiadomo, że z godnie z WYTYCZNYMI moderacja i tak wije mi ten tag ¯\_(ツ)_/¯ ) no i oczywiście ulubiony #revoltagainsthemodernworld
Pobierz
źródło: comment_1623055785cOXXpteTFQ61y600DHzGMp.jpg
  • 266
Mnisterstwo to nie towarzystwo naukowe a urząd administracyjny, który w imię polityki może określać co chce jak chce wiec ma mało wspólnego z nauką o której mówię.


@TenXen47: stanowczo twierdzisz, że towarzystwo naukowe, w imię polityki lub interesów towarzystwa, nie może określać co chce i jak chce? Bo ja bym się nie zakładał, że towarzystwa naukowe są wzorem etyki i moralności...
@Kjedne: Papieże się w ogóle nie zajmowali prawem naturalnym - jeżeli chodzi o kosciol to swoją cegiełkę w ramach filozofii dołożył Święty Augustyn oraz Święty Tomasz z Akwinu. Fundamenty prawa naturalnego próbowano zbudować już w starożytności. Określenie natury świata i człowieka to proces poznawania o nim prawdy.
Celem życia nie jest przeżycie


@qluch: Odkrywcze. W jaki sposób pan życie miałby wyznaczyć sobie cel? Aby mówić o celu musisz mieć podmiot wyznaczający go sobie. Ty możesz mieć jakiś cel, ja inny itd.
@ArpeggiaVibration:

jest dokładnie odwrotnie - to lewa strona instynkt ostawia na piedestale tak samo jak świat zwierząt i ich praktyki stawia na równi z ludzkimi i każe się od nich uczyć.

Co? Jak i gdzie xD Tak, to jest jak się błędnie utożsamia liberalizm z libertynizmem, a sam liberalizm z lewicą. A ja błędnie zakładałem, że lewicy chodzi o ideały równouprawnienia, czy walkę o ludzką godność, by robotnik nie musiał pracować
@qluch Ja już wyzbyłem się zwierzęckości, nie mam już żadnego prostackiego celu biologicznego. Jestem teraz istotą rozumną i moim celem ostatecznym jest siąść dzisiaj z książką w ogródku i wypić se piwko.
@qluch: #!$%@? to powiedz mi czemu dobór naturalny dopuścił istnienie homoseksualizmu i utrzymuje jego istnienie? Widać homoseksualizm ma jakiś pozytywny wpływ na przetrwanie gatunku, Ci ludzie muszą mieć cechy, które sprzyjają przetrwaniu gatunku. Co teraz?