Wpis z mikrobloga

Tak a propos czerwca który podobno jest jakimś tam miesiącem dumy XD, chciałbym przypomnieć kilka faktów związanych z biologią człowieka:

- istnieją TYLKO dwie płcie biologiczne,
- istnienie układu rozrodczego ma za zadanie umożliwienie wymiany materiału genetycznego i spłodzenie potomków,
- istnienie układów rozrodczych męskich i żeńskich jest ściśle związane z gospodarką hormonalną organizmu,
- hormony determinują popęd, wygląd i behawioryzm osobnika,

Jeśli więc celem biologicznym istnienia gatunku jest spłodzenie potomstwa, to do prawidłowego rozwoju gatunku muszą istnieć dwie wyraźnie różniące się od siebie płcie między którymi istnieje popęd seksualny a którego celem jest spłodzenie potomstwa.

W związku z powyższym, osobniki które nie przejawiają powyżej opisanej charakterystyki płciowości człowieka, znajdują się w pewnym spektrum dewiacji (3)

#takaprawda #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka (chociaż nie wiem po co, ale wiadomo, że z godnie z WYTYCZNYMI moderacja i tak wije mi ten tag ¯\_(ツ)_/¯ ) no i oczywiście ulubiony #revoltagainsthemodernworld
qluch - Tak a propos czerwca który podobno jest jakimś tam miesiącem dumy XD, chciałb...

źródło: comment_1623055785cOXXpteTFQ61y600DHzGMp.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
Nie einsteinie, Twoj przyklad z grupami krwi byl z dupy bo nie o tym gadalismy


@MrHx: Dlaczego? Wyjaśnij proszę. Istnieje wiele grup krwi, a nie jedna normalna i dewiacje. Tak samo i z seksualnościa - są trzy orientacje, które wg medycyny mieszczą się w normie.

Koncze z Toba rozmowe, bo ciagle rzucasz mitcznymi badanimi ktore nic nie wnosza po ich przeczytaniu, gdyz najwidoczniej sam ich nawet nie czytasz - jak mowilem, nie wyszedles nawet poza
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Wiesz zaczynalo sie dobrze na poczatku, jak jeszcze nie zlapales sie na tym ze mowisz kocopoly.

1. Dlatego kazalem Ci podac definicje dewiacji spolecznej, bo o niej gadamy a grupy krwii nie zaliczaja sie jednak do tej kategorii. Myslalem ze moze zalapiesz.
2. Dalem Ci obrazek w ktorym jest jak byk napisane to co mowilem. Chyba ze twierdzisz ze jest to napisane ironicznie albo jakims szyfrem. I jeszcze bardziej sie osmieszasz bo teraz tylko potwierdziles ze nie czytales badania ktore sam wrzucasz proszac mnie o link czy pelny cytat.

Ok - czy masz jakiekolwiek OBIEKTYWNE, DOWIEDZIONE EMPIRYCZNIE przesłanki, by nazywać
  • Odpowiedz
1. Dlatego kazalem Ci podac definicje dewiacji spolecznej, bo o niej gadamy a grupy krwii nie zaliczaja sie jednak do tej kategorii. Myslalem ze moze zalapiesz.


@MrHx: Odniosłem się do definicji dewiacji społecznej, dosyć dokładnie.

Dalem Ci obrazek w ktorym jest jak byk napisane to co mowilem. Chyba ze twierdzisz ze jest to napisane ironicznie albo jakims szyfrem. I jeszcze bardziej sie osmieszasz bo teraz tylko potwierdziles ze nie czytales badania ktore sam wrzucasz proszac mnie o link czy pelny
  • Odpowiedz
ki masz powód, by po prostu nie dać mi linku? Jest tam coś niewygodnego? A może jest to źródło nieaktualne, sprzed kilkudziesięciu lat i doszłoby do kompromitacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziumbalapl: Podalem Ci screen z badania ktore wrzuciles tutaj. Powolales sie na nieaktualne badanie by przedstawic mi kontrargument? Do czyjej kompromitacji wtedy by doszlo?

Mogles wyjsc z twarza jeszcze z tego, jak normalny czlowiek powiedziec - ej wiesz, glupio wyszlo, nie przeczytalem jednak tego co wrzucam podaj link chetnie sie zapoznam z tym badaniem. Lecz musisz sie jednak zachowywac
  • Odpowiedz
Mogles wyjsc z twarza jeszcze z tego, jak normalny czlowiek powiedziec - ej wiesz, glupio wyszlo, nie przeczytalem jednak tego co wrzucam podaj link chetnie sie zapoznam z tym badaniem


@MrHx: Ale co to właściwie zmienia, skoro wyniki badania nadal wskazują, że nie ma istotnych różnic, czy homoseksualizm sam z siebie nie powoduje żadnych zaburzeń? Skoro pokazuje co pokazuje, to masz czarno na białym dowód na to, że nawet jeśli WTEDY, w czasach, gdy nadal traktowano gejów jako odmiencow, nazywano homoseksualizm dewiacją, to nie ma potrzeby tego robić obecnie - zwłaszcza, że doskonale zdajemy sobie sprawę że z punktu widzenia współczesnej nauki, homoseksualizm nie powinien być traktowany jako dewiacja, parafilia:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3310132/

Nadal, niezależnie od tego ile fikolkow byś nie zrobił, nie ma powodu nazywać homoseksualizmu odchyłem, bo konsensus jest jasny - starczy zajrzeć na Wikipedię. Wszystko świadczy przeciwko temu co piszesz ( ͡
  • Odpowiedz