Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Całkowicie zamknąłem się w sobie. Leżę w łóżku jak sparaliżowany, pocę się, nerwobóle. W ogóle nie mogę wstać. Po obudzeniu jedna myśl, to że nie chce mi się żyć. Jak w weekend wstanę to jest 15:00. Zjem coś i trochę komputer albo dalej do łóżka. Wychodzić mi się nigdzie nie chce, bo po co, jak na telefonie będę siedzieć i wrócę po 15 minutach. Czasami miewam chwile produktywności albo nawet nadproduktywności, ale potem jest zjazd.. Jeszcze kilka lat temu to było okresowe, wraz z czasem jest tylko gorzej. Nie wiem ile tak jeszcze pociągnę i po co to ciągnę..

#samobojstwo #myslisamobojcze #depresja #przegryw #psychologia #psychiatria

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bccbfcf770ef000bed522e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Całkowicie zamknąłem się w sobie. L...
źródło: comment_16230171278Ls64TEgsbqm6BoBcXayON.jpg
  • 19
@znicz: Więc skoro nic tam nie ma to po jak #!$%@? kontynuować życie na tym gównianym świecie jeżeli ktoś w większości tylko cierpi i ma dosyć? Tylko dlatego, że to jedyne życie jakie mamy? Co z tego skoro jest ono tak bardzo do dupy?
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? ludzki żywot. Niby w naturze niektórzy muszą umrzeć, żeby inni mogli żyć, ale czemu #!$%@? akurat ja jestem tym pierwszym i w ogóle po #!$%@? tak musi być? Nie, bo 80% normictwa jest większością i jest szczęśliwa #!$%@?ąc w gównopracy po 12h dziennie, żrąc i dupcząc się. A to, co myśli 20% reszty ludzi, udręczonych bez perspektyw i wykorzystanych to ich gówno obchodzi. Może weźmy się wszyscy zabijmy i
@emotionalCat: Też często mam tak myśli, że czemu nie jestem tym normictwem które #!$%@? jak głupie za małe pieniądze i mówi, że życie jest piękne? Ja mam pracę którą teoretycznie lubię, zarabiam nieźle jak na polskie warunki, a i tak nie chce mi się #!$%@?ć po 8h, gdybym miał robić za minimalną krajową to już dawno wybrałbym drzewo. Po prostu ten świat nigdy mi się nie podobał.
@LucasSpider: Znaczy ja nie mam pracy, którą lubię, ale mam konkretne zainteresowania (matematyka i informatyka, programowanie, a także lubię precyzyjne robótki elektroniczne, np. lutowanie, budowanie urządzeń za pomocą arduino itd, cóż w końcu jestem synem dwójki profesjonalnych inżynierów) i kiedyś zamierzam się wykształcić jako inżynier i na pewno byłoby to coś, co lubię. Problem w tym, że nie mam na nic ochoty, bo ciągle doskwiera mi samotność i depresja. Żyję w
Po prostu ten świat nigdy mi się nie podobał.


@LucasSpider: Co Ci się w nim nie podoba - może jak doprecyzujesz to sobie, to namierzysz problem. Warto też zrobić sobie taki eksperyment myślowy i wrócić do momentu w Twoim życiu kiedy byłeś szczęśliwy i co się zmieniło, ect... ale to już chyba z psychoterapeutą lepiej.