Wpis z mikrobloga

Ojejku, jejku, a gdzie jest nasz Sławeczek, na jakim koncie się ukrywa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
ponad pół roku ciszy(,)
jako manager powinien odezwać się do nas chociaż raz na pół roku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 120
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego: to fajnie że za tym jesteś. Teraz poświęć część swojej obsesji na to żeby konon wreszcie zarabiał na swoim kanale, bo mleczny człowiek miałbyc kanałem konona, mam nadzieję że pamietasz. Wyżej troszczyłeś się o zarobki konona, wiec działaj
  • Odpowiedz
nie odprowadza podatków


@Zupa_z_bezdomnego: w co ty grasz? XD ty masz jakieś zwidy? najpierw #!$%@? coś o krzyżowej teraz coś o podatkach. z nerwów głupoty już piszesz. dlaczego nagle zmieniłeś opis mlecznego człowieka? na początku było, że to NOWE KONTO KONONOWICZA a teraz nagle to tylko twoje konto? XD to jeśli to było konto kononowicza to jakim prawem pobierałeś 33%?
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego: ale o czym ty mnie tu? Ty mi o US a ja ci wskazuje kierunek"troski" xD zacznij tak obsesyjnie zabiegać o pieniążki konona z mlecznego co z KO, przytaczaj tyle wpisów i wołaj mnóstwo osób żeby cie poparły :D
I czemu ja mam zgłaszać? Ty nie możesz skoro nie jesteś rudym :D
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego:

Musisz w tym temacie zgłosić Sławka do US. Ze za Konona i ogólnie za konto Mleczny nie odprowadza podatków.

po czym

nie mam dostępu do informacji, takiej jakiej posiada min. Sławek i Kosno Rafal.
  • Odpowiedz