Wpis z mikrobloga

Ojejku, jejku, a gdzie jest nasz Sławeczek, na jakim koncie się ukrywa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
ponad pół roku ciszy(,)
jako manager powinien odezwać się do nas chociaż raz na pół roku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #patostreamy
  • 120
  • Odpowiedz
a co do reszty- to jest nieweryfikowalna - Fiodor nie jest już wiarygodny, więc powoływanie się na jego rzekome braki powiązań są bezzasadne
i dlaczego ktoś miałby ci

podgryzać nogawki

skoro jesteś randomowym userem?

a na discordzie każdy tam ma otwarty wykop i śledzą wszystko, więc nie mają żadnego dystansu i swobodnie tym samym uznaja naszą wyższość( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aa-aa: > skoro jesteś randomowym userem?

a na discordzie każdy tam ma otwarty wykop i śledzą wszystko, więc nie mają żadnego dystansu i swobodnie tym samym uznaja naszą wyższość( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aa-aa: Bo tylko ja po nim jechałem. Typ usunął konto, jak pojawiało się więcej informacji na temat konta Kononowicz orginal. Miał login @wloskiolgierd i to właśnie to jest ten słynny Mateusz z Olsztyna, kumpel
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego: do tego swobodnie operujesz sporym zakresem informacji dotyczącym samego braku dostępu do konta Konona, gdzie zarzut ten ciąży na głównie Sławeczku, trochę to wygląda jak gotowa linia obrony
a tak poza tym to w ogóle nie udzielasz się na tagu
  • Odpowiedz
@aa-aa: Dlaczego miałoby to ciążyć na Sławeczku? Jeśli pan F dokładnie mówił, że hasło jest zmienione i Srawek nie ma dostępu?

Przeczytaj dokładnie temat, który Ci zalinkowałem. Wypowiada się tam adik75, który chyba nie jest lateksem, nie?

Prawda jest taka, że dostęp do konta miał Fiutorczuk i Pet TV.

Do tej pory nie wiadomo kto usunął 100 filmów i dlaczego to zrobił.

Boli mnie to, że Konon zamiast samemu nagrywać, bądź
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego:

Nie jestem Sławkiem

Coraz mniej ci wierzę. Masz obsesje na punkcie Kononowicz orginal, które sie rudemu nie należy, a które jako ostatni kanał może spie*dolić tak gówniane kanały jak mleczny i pozostałe. Obsesyjnie zbierasz info o jakiś kumplach fiodora i innych rzeczach, które 99,9999% społeczności nie interesowały. Interesowały tylko rudego xD
  • Odpowiedz
@Zupa_z_bezdomnego:

Boli mnie to, że Konon zamiast samemu nagrywać, bądź z Niemieckim na Kononowicz Orginal, to nagrywa z przygłupami na mlecznym kanale.

brzmi to dość bardzo nieszczerze,
a ten cały Pato to w ogóle nie był nigdy wiarygodny, a co robił Fiodor też nie wiadomo do końca
nie ma zasadniczo żadnej gwarancji kto z kim tam się dogadywał bo odbywało się to dość swobodnie i rzecz jasna niejawnie oraz nieszczerze, dlatego
  • Odpowiedz
@William2290: to jest #!$%@? kretyn xD oczywiście że ma obsesję bo ujawnił że ja to włoski olgierd, który go #!$%@?ł równo w jednym poście XD sławku jesteś tak głupi jak zawsze, że bswwty nie pomyślałeś, że są tu osoby z Białegostoku które mnie znają osobiście xD
  • Odpowiedz