Wpis z mikrobloga

Biorę w tym miesiącu ten nieszczęsny samochód - jak tylko go kupię, to od razu wrzucam zdjęcia na #tinder #badoo i inne gówna. Jestem ciekawy, jaki wpływ przyniesie posiadanie kilkuletniego auta premium w okolicach 80-90k na dostanie #seks od #rozowypasek (przegryw 26 lat here, nigdy nie dotykałem za rękę). Jak nie uda mi się wyjść z przegrywu, to będzie mi w sumie trochę smutno, że mogłem za te 100 papierów (bo tyle pewnie z ubezpieczeniem wyjdzie XD) zwiedzić cały świat, a uczestniczyłem w wyścigu o cipę, który i tak przegrałem, bo jestem #!$%@?.

#tfwnogf #stulejacontent ##!$%@? #incel
  • 21
@Euph0: kupuj, nie sluchaj wykopkow biedaków. Ja kupilem nówkę klasy premium. Jak tylko pierwszy raz sie zatrzymalem, zeby zatankowac (nowe auta maja tyle paliwa co by dojechac do CPNu) to glupie p0lki zeczely mnie zaczepiac pod dystrybutorem a babka za kasą to mi numer telefonu na fakturze wpisała. Kupisz, pojedziesz w piątek do centrum i pijane Julki same będą wsiadać, trust me ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Euph0 za 100 papierów to mógłbyś sobie kupić udziały w gazpromie (tylko koło listopada zeszłego roku) miałbyś 8k rocznej dywidendy(odejmując podatek belki). Czyli takie 700+ NIE MAJĄC BEJBIKA. Do samochodu tylko będziesz dokładał i z każdym rokiem bedzie tracić na wartości.
Nie wiem ile rocznie musiałbym siana robić żeby kupować samochód za 100k - chyba tylko własna działalność i lecenie w koszta żeby podatku nie płacić.
@Euph0: Jeśli cokolwiek umiesz w angielski to pojedź do Azji to i pozwiedzasz i naruchasz się za wszystkie czasy. Jak tutaj jesteś brzydki to w Azji możesz być piękny nawet bez epatowania hajsem. Azjatki mają zupełnie inne poczucie atrakcyjności u faceta. Jak masz blond włosy albo niebieskie oczy (jak oba to rozbijasz bank) to już jesteś lokalną atrakcją i Azjatki bardzo chętnie się z Tobą spotkają, a od tego już niedaleka
@Euph0: Randomowej typiary nie poderwiesz w ten sposób na 99% chyba że pod remizą w Pcimiu Dolnym. Musiałoby to być auto które mocno wyróżnia się a za 80-90k to sorry ale nic takiego nie kupisz. Kupisz fajną używaną betę albo audi. spoko ale to tylko beta, tylko audi (wyjątek to r8 - podoba się laskom). Takich aut jeździ po mieście w chooy i nikt nie zwraca uwagi. Więc jeśli chcesz rwać