Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Proszę mi tu nie obrażać pana recenzenta.
Reklama cars & bids jest zawsze na samym początku filmu. Kanał cars & bids też ma ciekawe filmy. Wszystko jest przejrzyste, wiadomo kto jest właścicielem. Nigdy nie było tak, że masz recenzję 20 min samochodu, a później na końcu okazuje się, że jest to reklama. Doug nigdy by czegoś takiego nie zrobił
@negroni: nie wiem w ogóle po co ludzie oglądają polskie kanały motoryzacyjne jeśli tylko potrafią zrozumieć trochę angielskiego. Shmee czy DeMuro są lata świetlne przed kanałami na "polskim youtube". A jak ktoś chce szaleństwa to może włączyć DDE przerabiające McLarena 720 albo GT-R zamiast Polaków tuningujących GR Yaris, jak ktoś chce zobaczyć remonty to może oglądać Tavarisha, jak auta do odratowania to Hoovies Garage i tak dalej.
@kawiarnianypl: Powiedz mi proszę dlaczego ma mnie interesować tuningowanie supersamochodów? Jak sie ogląda jutuberow to mozna odnieść wrażenie ze bmw m4 to auto dla biedaka i wszystkich na nie stac.

Wole oglądać pertyna ktory mówi o ciekawostkach samochodowych niz shmee ktory nic nie robi tylko kupuje nowe auta i mało o nich wie. Taki typowy lanser. Za zrobienie amg gt super black stracił u mnie całkowicie szacunek. Jakim trzeba byc dzbanem