Wpis z mikrobloga

@negroni: #!$%@? coraz więcej reklam tego mubi letyshops i innych gowien po roku walki ze sobą kupiłem YouTube premium żeby nie mieć reklam bo mnie #!$%@? jak oglądam coś na telewizorze i muszę co 5 min klikać przewin to wciskają teraz te lokowania i w każdym filmie wyliczają ubezpiecznie o jak mnie to #!$%@? i to nie tylko zachar

#!$%@? logika firm ktoś ma premium żeby nie oglądać reklam albo je
  • Odpowiedz
@negroni: Zahara da się oglądać jak nie on gada
( ͡° ͜ʖ ͡°) Doug jest jak najbardziej spoko, można u niego zobaczyć auta, którymi się raczej nigdy nawet nie przejedzie. Złomnik to król polskiego youtuba motoryzacyjnego i nic tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@negroni: W tym wątku odbywa się jakaś pajacerka. Co z tego, że wymienione kanały mają wspólny mianownik czyli motoryzację jeśli są oparte o inne formaty i kierowane do innych grup docelowych.

Douga uwielbiam, ale on robi filmy o egzotykach i dziwnych autach, dostępnych w USA. Povagowani - super polski kanał, ale wchodzący w detal zagadnień technicznych. Motowizja jeszcze newsowo się broni.

Reszta to obecnie raczyska: Zachar MUBI reklama, Złomnik to szur,
  • Odpowiedz
  • 0
@tabarok pokaż coś jakiś kanał zagraniczny, który nie jest spamem reklamowym, tylko żeby miał więcej niż te 100 tys. subów przynajmniej
  • Odpowiedz
  • 0
@unrealfriend ale to za darmo mają te filmy robić czy co? Zachar specjalnie wrzuca do filmów reklamy MUBI bo mu się z tymi reklamami bardziej podobają?

Smutna rzeczywistość jest taka, że nie da się w Polsce prowadzić kanału bez sponsorów bo YT daje jakieś smieczne pieniądze z reklam, które połowa ludzi blokuje a druga połowa na nie narzeka.

Przedstaw mi swój punkt widzenia ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@negroni: ja polecam jeszcze Mat Watson z carwow. Doug niestety często nie wie o czym mówi. Jego przeciwieństwo to największy petrolhead na świecie czyli Jay Leno. Polecam zwłaszcza jak pokazuje samochody nad którymi pracują. Povagowani fajnie opowiada o technologii i ciekawostkach i tak samo Donut Media oraz Engineering Explained. Jeśli chodzi o motocykle to tylko fort nine i bret tkacs. Naprawy samochodów to Chris fix i nasz doktor Kris.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@negroni: Wieczna beka z zachara janusza motoryzacji. Jego tekst gdy testował jakiś rodzinny kombi:

- no tak, niby auto kosztuje 110tys ale co z tego skoro wszyscy będą się zastanawiać CO TEN KIEROWCA ROBI NA LEWYM PASIE?

Lol daun.
  • Odpowiedz
  • 1
@suqmadiq2ama laska, która zbiera wyświetlenia na tym, że jest po prostu ładna. Ma reklamy na filmach na YT, FB, IG i połączenie jej buzi z egzotycznymi samochodami ściąga widzów.

Większość tych filmów jest na zaproszenie marek samochodowych bo wiedzą, że ładna kobieta + super samochód = wyświetlenia. Treść w stylu "ojejku patrzcie jakie ładne i fajne".

Polska jako reklamowy kraj 3 świata może o czymś takim tylko pomarzyć. Nie liczymy się dla
  • Odpowiedz
@negroni: Polecam Marek Drives. Konkretne filmy bez mlaskania i jąkania, są w dwóch językach, odcinek co piątek, lekka dawka humoru. Naprawdę spoko się ogląda, profesjonalnie przygotowane. Tego Douga nie widziałem, porównuje do Zachara
  • Odpowiedz