Wpis z mikrobloga

@negroni: “Quirks and features” uwielbiam typa. Od lat go oglądam, zacząłem od dram z psuciem się Astona i Range’a, świetnie, że tak się wybił
  • Odpowiedz
@razorn3 lubię marka, ale widać, że ma trochę więcej przychylności dla Niemców. Doug też jest proamerykanski w kwestii aut gdzie są odpowiedniki amerykańskie albo w ogóle nie ma europejskiego odpowiednika. W sensie potrafi zajebiście jechać bo ręcznym nożnym w starym mercu, gdzie rok wcześniej walił konia do tego samego w pontiacu etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@negroni: po 40 odcinku będziesz mieć go dosyć. Ja przewijam do momentu aż jedzie,zeby zobaczyć jak szeroko się uśmiecha. Za szybko też leci przez Doug's Grade
  • Odpowiedz
@negroni: Doug jest bardzo spoko, chociaż czasem irytuje mnie jego naśmiewanie się z niektórych "ficzerów", których nie rozumie.

Povagovani, Motowizja - bardzo spoko. Złomnika i Motobiedę trzeba brać z przymróżeniem oka. Lubię AutoTopNL obejrzeć. Motoryzacja z innej perspektywy ogólnie jest spoko, chociaż czasem mocno teoretyzuje.
  • Odpowiedz
@negroni: dla mnie najlepsze kanały moto na yt: nr 1 petrolhead najlepszy bo: rzetelny opis auta, próba autostradowa jako ciekawostka, raporty spalania. Nr 2 pertyn również rzetelnie ale przynudza i może to być irytujące ale nie ma co się obrażać w końcu kanał nazywa się pertyn ględzi. Nr 3 złomnik o gratach ale fajnie się go ogląda. Nr 4 doug byłby najlepszy ale zwykle o autach na które mnie nie stać,
  • Odpowiedz