Wpis z mikrobloga

@pablo397: ale zdajesz sobie że sidiprojekt ret to jest firma prywatna i mogą sobie na logo ustawić co chcą w jakimkolwiek regionie chcą. Jak będą chcieli to se nawet swastyke mogą ustawić. Nie wiem czy jeszcze kogoś to dziwi, ale po prostu w tabelkach w excelu im wyszło że ustawienie takiego loga tęczowego w tym regionie i w tym da im zyski/reklamę, a w innych regionach nie. Jakby w tabelkach im
  • Odpowiedz
@pablo397: no trudno zeby promowali LGBT w krajach, w ktorych homoseksualizm jest prawnie zabroniony przez religijnych swirow...w cywilizowanych krajach nie jest to przestepstwem, ale oczywiscie kilku wykopkom gul skoczyl. Spokojnie, jeszcze kilka lat dzialalnosci Ordo Iuris i Konfederacji i tez bedziemy mieli Iran. Nasz, janopawłowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo397: Doprawdy szlag mnie strzela gdy szopki z dyskryminacją gejów, lesbijek, kobiet i innych rzekomo dyskryminowanych grup są odwalane w krajach rozwiniętych gdzie ten problem NIE ISTNIEJE, a tymczasem nikt nie pokusi się o próbę naprawy krajów arabskich albo afrykańskich gdzie ten problem jak najbardziej jest poważny. Zamiast tego słychać krzyk że "TO JEST ICH KULTURA I NIE WOLNO NAM W TO INGEROWAĆ". Szkoda tylko że ta kultura otwarcie łamie podstawowe
  • Odpowiedz
@KasjuszHasta: Facebook ma serwery w USA, czy na bliskim wschodzie? Jak kupię VPS w serwerowni w Polsce i postawię tam stronkę w języku japońskim, to nie obowiązują mnie japońskie prawa, tylko polskie. Facebook może co najwyżej ma tam CDNy, ale wciąż służą one tylko do transportu danych, i nie są obowiązkowe do działania usługi.

Trochę odchodząc od tematu, niestety, korporacje mają w dupie ludzi i ludzkie problemy. Gdybym się identyfikował jako
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak co roku na prawicy to samo wielkie #!$%@? odkrycie

Przecież to lewica cieszy się, że wielkie firmy wstawia tęczę w swoje logotypy i wspierają lgbt, a prawica ma bekę bo wie, że za tym idą pieniądze i liczą na większy popyt. Taka reklama.
  • Odpowiedz
@slums: Bo nie beda mieli ochoty łamać się dalej na klaty europejskim modelką bo im gejoza jasne lico obrzydzi. Wiesz ile influencerek nie bedzie mialo się z czego utrzymać?
  • Odpowiedz