Wpis z mikrobloga

Nic w życiu nie straciłeś :) Kiedyś przeczytałem taki komentarz, ze jak ktoś chce służyć w wojsku to albo w siłach specjalnych albo za granicą :)
A co do tych szczepionek: Kilka osób, które nie chciały jej przyjąć zostały wysłane w 'delegację'. Wielu ją wzięło bo ma np rok lub dwa do emerytury na starych zasadach i chce spokojnie do niej dożyć. W WOT na ten moment tylko zaszczepieni mogą pełnić dodatkowe
@Fruitcake_Gary: Chodzi bardziej o "zawodowych"? Ja jestem szeregowym i nikt nic nie wydzwania, tylko ogłaszają terminarze, nie ma też żadnej segregacji (mówię to z perspektywy najniższego szczebla xd). Jak zaczną wymagać to odejdę i tyle, przyszedłem jako ochotnik i jako ochotnik odejdę.
Chętnie bym się zaszczepił ale czy jest już jakaś szczepionka nad którą ukończono badania ?


@bartpl: Nie. Koniec 2022 roku i po 2023 roku. Wiec jak na razie nie ma szczepionki w ogole. Jest natomiast eksperymentalna substancja.
@bartpl: badania nad szczepionkami kowidowymi zostaną ukończone w 2023. Info na stronie ministerstwa odnosnie dopuszczenia szczypawki comirnaty :)