Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: od czasu gdy mam samochód za 300 tys. tak samo parkuje. Poprzedni, mimo czerwonego koloru (a wiec widoczny xD) i parkowania ZAWSZE w środku miejsca parkingowego #!$%@? na wszystkich drzwiach. Pierwsza wgniotka po 2500km od wyjechania z salonu. Kartki żadnej nie uświadczyłem. Tu przejechane 30 tys. parkując wg wykopu jak wiesniak i samochód nie jest poobijany :-) Rachunek jest prosty, dbam o swoje mienie, skoro inni nie potrafią. W
  • Odpowiedz
@peszmerd: Aston to jest luksus premium. A BMW nie wiem czy taka bieda - skóra z merynosów, audio bowens&wilkins i mnóstwo innych rzeczy, których większość z nas nigdy na oczy nie widziała w volkswagenach, fordach czy innych Francuzach - dla mnie takie x7 to nie Bentley ale jednak jest to luksusowe auto
  • Odpowiedz
  • 0
pochwalam, rozumiem, p0lak zarysuje i ucieknie


@lelawy no żeby mu tylko ktoś #!$%@? gwoździem nie przerysował ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Felonious_Gru: typowe bmw jest typowe. Pewnie właściciel też inteligentny inaczej. Skoro stać go na takie auto, to nie stać go na oklejenie całości folią? Maksymalnie 15k i masz zabezpieczony nabłyszczony i wypolerowany lakier na lata. No ale gwóźdź w mózgu człowiek musi mieć, bo kupił nie dość, że bmw, to jeszcze takiego klocka.

Jakoś jak ktoś jeździ nowym merolem, lexusem czy co tam jest z górnej półki to najczęściej jakoś
  • Odpowiedz
Im droższe auto, tym bardziej bezczelny sposób parkowania. I jeszcze jak tłumaczą, że drogie auto i ktoś może poobijać XD To niech kupią sobie tańsze i parkują normalnie.


@imajoke: Nieprawda. Bezczelne parkowanie to domena patusów w pordzewiałych kebabach, ludzie których stać na naprawdę luksusowe samochody to biznesmeni i wykształceni ludzie sukcesu, którzy potrafią zachować się w przestrzeni publicznej
  • Odpowiedz
Te auta przyciągają konkretny typ osób, więc jak widzę takie to wiem, że nic dobrego się nie można spodziewać, czy to na parkingu czy w trasie


@Czill23: AKURAT nie tylko te auta, niedoejbana olimpiada to największe zuo na drodze a dalecy kuzyni z kurach przebitych strzałami próbują wszystkim udowodnić że fcale nie było sensu przepłacać za doładowane v8 kiedy ich kura w 1.2 htp potrafi tak samo ....
  • Odpowiedz