Wpis z mikrobloga

@xPekka: z samego parkowania akurat nie mam, ale mam puste miejsce i moment wysiadania ;)

gdybym nie miał pewności to bym nie wrzucał.
Ogólnie mam trochę #!$%@? na takich, ale tu bez problemu stanąłby dobrze, a w tym miejscu to dość wazne, bo to przy klinic ginekologicznej i jest duże natezenie ciężarnych kobiet, które mogą mieć trudniej wysiąść
@Felonious_Gru: Bo pickup to z założenia auto dla farmera, można na pakę wsadzić paletę nawozu czy bele siana. Przydaje się również na budowach, gdzie można paletę pustaków wstawić. To auto robocze, a nie rodzinne ;) A że ma w sobie swego rodzaju urok to inna sprawa. Moim zdaniem nieporozumieniem jest kupować wielkie auto do miasta, bo wiadomo, że tam będzie problem z parkowaniem.
X7 jest mocne, wysokie i ciężkie. Co mogą
@Felonious_Gru: jego auto jest na tyle szerokie, że ledwo się mieści na jednym miejscu parkingowym, a potem janusz polonezem się wpycha w miejsce obok niego i drzwiami obija - już lepiej od razu na dwóch zaparkować niż szukać Janusza ps- ale co o tym mogą wiedzieć wykopki jeżdżące 15 letnim Peugeotem 206 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo pickup to z założenia auto dla farmera, można na pakę wsadzić paletę nawozu czy bele siana. Przydaje się również na budowach, gdzie można paletę pustaków wstawić. To auto robocze, a nie rodzinne ;)


@Czill23: no wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

że ma w sobie swego rodzaju urok to inna sprawa


@Czill23: no też wiem ()

może udałoby się