Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: #!$%@?ąc od wieśniaków i buraków to zobacz jakie to auto ma gabaryty: jest szerokie i ma szerokie drzwi więc ciężko z niego wysiąść gdy zaparkuje się w miejscu gdzie ledwo skoda octavia wchodzi na szerokość. A gdy zaparkuje poprawnie i namęczy się żeby wysiąść to potem ten z boku mu #!$%@? drzwiami, bo "dla niego auto to tylko dupowoz i nieważne że poobijane"
  • Odpowiedz
I jeszcze jak tłumaczą, że drogie auto i ktoś może poobijać


@imajoke: to jest najgłupszy argument. Zarabiając 3k, rysa na moim samochodzie za 20k boli tak samo jak rysa na aucie za 100k przy zarobkach 10k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pio23: to kupuj samochody na jakie cir stać.
Co to za chore podejście w ogóle. Auta się zużywają. Jeżeli boicie się że coś się im stanie, to kupujcie tańsze.
  • Odpowiedz
@Czill23: A co wtedy potwierdza maly tani np. opel czy fiat ? Biede umysłowa i nie zaradnosc życiową? Jak juz lecimy stereotypami tak bardzo xD A no tak zapomniałem, ze na tej stronie jak ktoś jeździ np tirem to jest oblechem i sra do zwiru, więc nie wiem czy jest w ogole sens dyskusji xd
  • Odpowiedz
@Joterini: Nie bronię tu właściciela , bo ogólnie to ani mnie to nie boli ani nie pochwalam, ale chyba zapominasz ze robiąc na zlosc komuś bogatemu możesz bardzo źle trafić i jak ktoś jest bardzo uporczywy może Ci napeawde w życiu zaszkodzić. bogaty zawsze wygrywa bo może więcej.
  • Odpowiedz
@Czill23: typie - majac takie auto placisz duzo podatkow. oczywiscie ze powinno byc mu wiecej wolno (oplaca 50 tys. podatkow na mc) niz komus kto odprowadza ich 1000zl na mc. Nie jestesmy rowni, nigdy nie bedziemy. Moze tylko na papierze.
  • Odpowiedz
  • 17
Niesamowite jest to że są ludzie którzy uważają że jak ktoś jest bogaty i posiada drogie rzeczy to nagle dostaje jakiś immunitet.
Każdy używa przestrzeni wspólnej, dostępnej dla każdego.
Jak ktoś się obawia że na parkingu mu zarysuje auto to niech sobie miejsce prywatne kupi a nie rządzi się czymś co nie należy tylko do niego.
  • Odpowiedz