Wpis z mikrobloga

Poprzednie auto miałem tak zrysowane i wyobijane z każdej strony, że po kupnie nowego sam zacząłem parkować dalej od wejścia i zajmować dwa miejsca. Obić od drzwi to miałem chyba z 5 takich konkretnych, plus niezliczone mniejsze. Do tego 2 konkretne dzwony parkingowe po których janusze #!$%@? bez słowa. Dopóki ludzie się nie nauczą szanować mojej własności pod supermarketami to ja mam w piździe że jakaś księżniczka sobie będzie musiała minutę dłużej
Aha, nie pisać, że nie wiem jaka sytuacja byla jak parkował, bo parkował chwilę przed zrobieniem zdjęcia.


@Felonious_Gru: a nie ważne, kij mu w dupę za to. Szkoda, że na tym parkingu nie ma białych pasów tylko ta gówniana kostka brukowa. Mógłbyś mu wtedy mandat załatwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Felonious_Gru: Z tego co patrzyłem to X7 jest 10 cm szersze i 25 cm dłuższe od Vw t5. Także jest sporo większe. To niby tylko centymetry ale naprawdę każde 5 cm w szerokości czy 10 w długości auta zaczyna robić ogromną różnicę przy manewrowaniu na parkingach.

No i wszystko zależy jak ludzie poparkują w okolicy - czasem nie myślą czy nie zauwazą i potrafią zastawić. Fakt kamery i czujniki mega pomagają,