Wpis z mikrobloga

@o_co: C---a tam a nie rozumiem, ustawowo powinien byc nakaz rysowania drzwi takiemu buractwu. W dupie mam jak drogie bylo jego auto. Jak sie tak sra o nie, to niech sobie kupi gruza „do miasta”. Kazdy dobrze wie jak tragicznie malo parkingow jest w naszych miastach i przyjedzie ci taki kretyn, stanie na srodku bo ma kompletnie w dupie reszte ludzi. Zrozumienie dla tego procederu tylko utwierdza takich ludzi w
  • Odpowiedz
Nie pochwalam, ale rozumiem, zawsze staram sie stawać ładnie, idealnie w linii, koło ściany najlepiej jedna strona, a i tak mam całe ubite auto, ktoś nawet zarysował specjalnie
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Zawsze mnie zastanawia, jak wielkie kompleksy albo potrzebę pokazania, że stać ich na ratę leasingową (do czasu) ludzie spłacający takie krowy i nie wyjeżdżający nimi poza linię Służew-Bielany (ewentualnie jakiś Raszyn), gdzie sto razy łatwiej żyłoby im się z jakimś Aygo.
I nie są to ludzie, którzy muszą się odpowiednio prezentować kontrahentom pod kancelarią w ekskluzywnym biurowcu, bo jak widać stylówa raczej w rodzaju Marywilskiej.
  • Odpowiedz