Wpis z mikrobloga

  • 1
@FrasierCrane chłopie, ale dlaczego ktoś ma mi niszczyć auto i za to nie odpowiadać? Że się zużywają to się zgadza, ale odrapanie przez kogoś mojego auta to nie jest zużycie. Tylko zniszczenie. Może ty masz podejście olewające jak ktoś ci przyrysuje, bo pewnie sam nie patrzysz tylko jeb komuś w drzwi. No bo przecież się zużywa auto. Właśnie dlatego ludzie mający droższe auta i tacy którzy szanują swoje auto bardziej uważają
  • Odpowiedz
Nie, przyciągają nowobogackich buraków, którzy na każdym kroku muszą pokazać, że im wszystko wolno. Na parkingu jak na załączonym zdjęciu, mógł zaparkować przodem, zajmując jedno miejsce wysiąść na trawniku. Na trasie tacy nigdy nie ustąpią pierwszeństwa, wyprzedzają na trzeciego, kierunkowskazów nie używają, notorycznie przekraczają prędkość i stwarzają zagrożenie.

I nie mów mi, że to cecha ludzi bogatych, bo jakoś nie widzę tak zaparkowanych Lexusów RX


@Czill23: ale Lexus rx jest
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Pokaż to miejsce na google maps bo coś mi się wydaje, że jest tam mega ciasno i jakby BMW zaparkował przy krawezniku i potem jakby ktoś stanął obok niego to gość już by nie wyjechal z tego miejsca, bo by było za ciasno żeby wymanewrowac tym klocem bez jeżdżenia po krawężnikach i trawie, a wtedy byś porobił zdjecia, że suvem trawnik porozjeżdżał i chodnikami jeździł XD
  • Odpowiedz
takich buców widuje w audi, mercach, Porsche, lexusach, Infiniti czy superbach, ale wiadomo tylko BMW jest najgorsze XDDDD


@bylem_zielonko: w vw Sharan z 2003 też takiego mozna spotkać, ale jakoś juz ludziom tak nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kupowanie takiego autobusu po to by jeździć w europejskich miastach na codzien to masochizm


@bylem_zielonko: no niestety. ja co najmniej od 15 lat choruję na dodge ram 1500, ale nawet gdyby bylo mnie stać to bez szans tym się przemieszczać na co dzień
  • Odpowiedz