Wpis z mikrobloga

Typa zostawila laska dla jakiegos brazylijczyka, a przegrywy jada po nim jak po burej suce xD zamiast byc troche solidarnym w takiej sytuacje z innym chlopem.


@vincivinci: A on jeszcze nie odwoził jej taksówką, żeby jej pomachać jak jechała do tej Brazylii? xD Nie wiem czy ja chce byc z nim solidarny :d
@Deku: Będąc koło 20 i zaczynając studia kilka lat temu miałem na roku parę - strasznie jechali po Gimperze, że #!$%@? jest, fałszywy i wgl prywatnie. Jednocześnie wielbili Krzysztofa Gonciarza, że taki super fajny kątęt i wgl - po tym co on ostatnio #!$%@? gniję przypominając sobie to XD
@vincivinci: Spoko. Wykopki z jednej strony robią komuś z życia piekło, bo mu się w życiu osobistym nie układa i co gorsza ma inny pogląd na różne tematy niż oni. Z drugiej z kolei liżą się po fiutkach, bo pomogli jakiemuś randomowi w Internecie. Niesamowita społeczność wykopu za miesiąc znajdzie kolejną ofiarę i tak w kółko. Później jeszcze tym, którym wcześniej pomagali obrobią dupe, bo coś im się nie spodoba i
@Deku: A ja wezmę tu w obronę Gonciarza - śmianie się z cuckoldztwa jest fajne i mądre i właściwe ale pisanie pod własnym nazwiskiem "haha Kasia zdejmij majtki" to jest poziom przedszkola więc jak ktoś nie używa trollkonta to pewnie - dajmy mu głos, niech powie co miał na myśli mówiąc haha rząd maski Kasia majtki bo nie rozumiem gdzie kawał, niech wyjaśni. Bo gdyby musiał się tłumaczyć to by wyszło
ja juz nie rozumiem co i kogo wy reprezentujecie wykopki

@vincivinci: reprezentują porażkę życiową więc gdy gonciarzowi, z którym się częściowo identyfikują (uważając go za brzydala-przegrywa takiego jak oni) się nie wiedzie to mogą się przynajmniej napawać ludzkim nieszczęściem, takich śmieci jak spierdowykopki to ciężko gdzie indziej znaleźć