Wpis z mikrobloga

Na wykopie - Stano zaorał Mentzena.
Na YT komentarze - Mentzen zaorał Stana.

I tak to się kręci w tej Polsce.

Dla mnie nikt nikogo nie zaorał. Fajna, długa rozmowa, Mentzen ma swoje zdanie, nie boi się go wyrażać, inteligentny gość. Nie we wszystkim się można zgadzać, ale w przeciwieństwie do Wilka czy Brauna jeden z bardzo ułożonych i trzeźwo myślących polityków.

#kanalsportowy
  • 47
@yraras mnie to najbardziej bawią te trolle polityczne które się odpaliły po tym wywiadzie. Ciekawe kiedy zleceniodawca się ogarnie, że wyborcy konfy nie sugerują się jakimiś wysrywami anonow z internetu.
sorry ale jak koleś się mianuje wolnościowcem i głosi wolność słowa no chyba że chodzi o mówienie o kościółku to trochę coś jest nie halo.


@slepywidzi: a Ty słuchałeś jego wypowiedzi czy tylko przeklejasz to co ludzie piszą w komentarzach? Powiedział że on by nawet wolał taką wolność słowa co jest w USA, gdzie jest pełna wolność słowa ale nie zamierza walczyć o to i przechodzić do historii jako koleś który
Fikołek roku.


@slepywidzi: ta taki fikołek roku i zaoranie że za 2 dni nikt nie będzie o tym pamiętał, jak zobaczyłem filmik z tyloma plusami na głównej to spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego a z ogromnej chmury spadło pare kropli deszczu.