Wpis z mikrobloga

Czesć
Kolejna aktualizacja o shitcoiny na https://coins-airdrops.com - ogólnie wygląda że przez obecną sytuacja z BTC jest coraz mniej nowych "kryptowalut ".
Tak z ciekawostek - obserwuje ogromne zainteresowanie shitcoinem TikTok - co 3 tranzakcja / airdrop który jest robiony na stronie przypada temu shitcoinowi - bardzo ciekawe.
Dzisiaj spędziłem prawie cały dzień na znalezienie porządnej wtyczki tabeli - niestety żadna którą testowałem nie sprawdzała się i byla jednoczesnie wygodna w użyciu - jak do jutra niczego nie znajde to zlece to komuś na wordpresie .

Powodzenia !
#shitcoin
#airdrop
#airdropmoganus
  • 8
@Moganus: z rzeczy priorytetowych na tą chwilę to :
- zakup / zlecenie wtyczki tabeli która powiązanej z google sheet , umożliwiającej filtrowanie, wyszukiwanie oraz tworzenie hiperłączy
- pushy / pop-up'y
- ocena interesu
@Moganus: Świetna robota <3
Pytanko, bierzecie wszystkie dropy jak leci, czy filtrujecie je jakoś? Póki co brałem wszystko, ale zastanawiam się czy ma to sens.
Macie jakąś strategię kiedy z tego wychodzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bramborr: Najlepiej zrobic sobie folder zakladki na Chromie - i tam wrzucac te airdropy do poocoin'a. Najwiekszy zysk jest jednak tam gdzie trzeba najwiecej zachodu - z tych aidropow twitterowych ktore nie sa odrazu, przewaznie idzie z nich kilka $ wyciagnac a raz np z reista wyciaglem 150$ bez reflinka