Wpis z mikrobloga

Ale jak to? Przecież mieli nas zniewolić trzymać za mordę latami, czwarta, piąta fala, trzecia, czwarta, dziesiąta dawka szczepienia, wprowadzić wielki reset, NWO, JP i HWDP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem zawiedziony.

Szurskie teorie znowu się nie sprawdzają? Nowe, nie znałem.
Aha, zapomniałbym. Możliwość całkowitego zniesienia obostrzeń to zasługa wielkiego sukcesu szczepień, których tak nie lubicie.

#foliarze #szury #bekazpodludzi #patologiazewsi #szczepienia #koronawirus #swiat #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #heheszki #bekazkonfederacji #zdrowie
aei9077 - Ale jak to? Przecież mieli nas zniewolić trzymać za mordę latami, czwarta, ...

źródło: comment_1621791043AVKZhMcDtYnKhbajb5iMXj.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to ze to sciagaja wlasnie zasluga ludziom ktorzym sie chce walczyc o minimum godnosci. Nie odwrotnie.


@wiem_wszystko jaki fikoł z podwójnym saltem i telemarkiem XD

@aei9077 wiedziałem, że na wypoku jest dużo idiotów ale tego, co tu się dzieje w komentarzach to się nie spodziewałem. Gratki, że chce Ci się walczyć z wiatrakami. Przecież oni widzieli filmy z żółtymi napisami, mają chłopski rozum i "logikę", konsylium wykopowiczów uznało COVID-19 za
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: wystarczy wejść na wrealu, media Narodowe, wideo prezentacje i resztę tego internetowego szamba, które wybiło gdy ludzie nie rozumiejący normalnego świata, nauki i pewnych zjawisk, zaczęli mieć dysonans poznawczy i postanowili pójść na łatwiznę i wyjaśnić wszystko na chłopski rozum i logikę. Przecież to takie logiczne, że kilkadziesiąt milionów ludzi związanych z medycyną, a może i nawet małe kilkaset milionów jest w ogólnoświatowym spisku, a ludzie którzy boją się
  • Odpowiedz