Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ciekawi mnie bardzo że taki gnój jak menel ciągle kłamie, nie wiem skąd to się bierze, może na etapie dzieciństwa coś było nie tak, albo na innym etapie życia, pomijam alko bo to raczej wpływu nie miało. Gdzieś coś musiało pójść nie tak że ta menda ciągle kłamie.
Ja bym tak nie potrafił żyć z kłamstwem na ustach bo na dłuższą metę wszystko wychodzi.
Może to socjopata, albo psychopata?
#kononowicz #mexicano
  • 14
@dizel81: mi się wydaje że to duże kompleksy. Od dzieciaka kłamał żeby wykreować w swoim umyśle lepszy obraz siebie i mu tak zostało. Na tą chwile aż tak bardzo chorobliwie, aż mu to szkodzi w życiu i to bardzo. Trochę też utwierdzili go w tym jego widzowie którzy go chwalą co by nie zrobił. No bo jak można być takim idiotom, wie że nie kontaktu ze skarpem, wie że zrobił go
@lukwyk: @marcel0906: Menel musialby nie byc zakochanym w sobie narcyzem, zeby zrozumiec ze czasem lepiej sie zamknac, przeprosic, przyznac komus racje itp. Filmami, ktore wrzuca od wczoraj, tylko sobie zaszkodzil, zwlaszcza tym wyzywaniem od idiotow i dzisiejszymi nieszczerymi przeprosinami, ktore nagral dopiero, jak zlapano go doslownie za reke na ustawicznym klamaniu