Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie też w pewnym wieku nie możecie poznać nigdzie różowego? w czasach szkolnych nigdy nie było problemu ze znajomościami a w dorosłym życiu czuje się jak ten gość z mema "skąd się bierze teraz przyjaciół?". Często widzę wpisy żeby wyjść z domu do ludzi, iść biegać. Odkąd jestem w takim wieku, że wszyscy rówieśnicy pozakładali rodziny to bardzo często wychodzę z domu. Siłownia, basen, wyjścia do muzeum, kina, wycieczki (wszystko samotnie). Zdarzyło się nawet, że zrobiłem sobie weekend w SPA xD. Jestem wśród ludzi i mimo to nie mogę znaleźć różowej. Teraz znów otwierają wszystkie lokale/atrakcje więc znów będę mógł kontynuować swoje samotne wyprawy ale co z tego? Wychodzę i nic. Tak samo z radą żeby skupić się na sobie.. to właśnie skupiam się dlatego robię różne rzeczy, jeżdże gdzie mnie interesuje i jakimś cudem nie "znalazła się sama różowa".

Jeszcze nie mam 30 ale myślę, że spokojnie ten mem poniżej jest prawdziwy już od 27 lvl

#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a8b99d4fdc3a000b6c2e3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie też w pewnym wieku nie może...

źródło: comment_1621671196Zd9P620TqWI2G20QCerxwM.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arkos12: No tak - ale OP nie napisał wpisu z myślą, że głównym celem jest hobby, tylko że głównym celem jest poznawanie ludzi, w tym poznanie jakiejś dziewczyny.

Z takim celem to po prostu niech zaangażuje się w takie hobby, gdzie nie jest wymagane wykonywanie go w samotności. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeciez po 30 to najlepszy wiek: leca wtedy na ciebie zarowno malolaty, jak i mamuski po rozwodach. Facet po 30 to jak dziewczyna w wieku 20-22 lat - szczyt atrakcyjnosci.
To dla kobiet bariera 30 lat stanowi powazny problem. Dla mezczyzn wrecz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ostatnie chwile przed 30tką here, po dwukrotnej przeprowadzce do nowego miasta po 25 roku życia. Powiem jedno - nie jest kolorowo :) Moja rada - jeżeli jesteś w większym mieście zapisuj się i uczęszczaj na wszystko gdzie można porozmawiać na luzie z innymi ludźmi - jakieś grupy turystyczne, warsztaty (niekoniecznie taneczne), pub quizy biblioteka itp itd. To brzmi jak normicka rada, ale z im większa ilością ludzi spotykasz się
  • Odpowiedz
Facet po 30 to jak dziewczyna w wieku 20-22 lat - szczyt atrakcyjnosci.


@dzikireks: W sensie facet jest najbardziej atrakcyjny, kiedy zaczyna być ulanym zakolakiem? Bo tak to wygląda w wielu przypadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś o siebie dba i jest ogarnięty, to będzie atrakcyjny w każdym wieku, a jeśli nie, to nigdy, to tak nie działa, że nagle w 30. urodziny wszystko się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam 30 lat i w miare mlody mental (i wyglad zdecydowanie). Babsztyle w moim wieku to mimozy po studiach, zyjace czesto swoimi kredytami na mieszkanie, niekiedy dzieciak z nieudanego zwiazku. Mam cudowna, piekna narzeczona w wieku 20lat, poznalem ja gdy miala 16. Jest madra, opiekuncza, dojrzala z mnostwem energii i ciekawymi hobby, ktore tez razem dzielimy. Zycze Wam moi rowiesnicy szczescia i odwagi w sieganiu po to czego chcecie
  • Odpowiedz
@artur-tyminski: Na studia sie nie wybiera bo ma zawod, w ktorym sie spelnia. Niebawem takze bierzemy slub, wiec o nic sie nie martwie w tej kwestii. Dobrze sie zyje bedac w relacji, w ktorej jest milosc i zaufanie. Zycze kazdemu.
  • Odpowiedz