Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie też w pewnym wieku nie możecie poznać nigdzie różowego? w czasach szkolnych nigdy nie było problemu ze znajomościami a w dorosłym życiu czuje się jak ten gość z mema "skąd się bierze teraz przyjaciół?". Często widzę wpisy żeby wyjść z domu do ludzi, iść biegać. Odkąd jestem w takim wieku, że wszyscy rówieśnicy pozakładali rodziny to bardzo często wychodzę z domu. Siłownia, basen, wyjścia do muzeum, kina, wycieczki (wszystko samotnie). Zdarzyło się nawet, że zrobiłem sobie weekend w SPA xD. Jestem wśród ludzi i mimo to nie mogę znaleźć różowej. Teraz znów otwierają wszystkie lokale/atrakcje więc znów będę mógł kontynuować swoje samotne wyprawy ale co z tego? Wychodzę i nic. Tak samo z radą żeby skupić się na sobie.. to właśnie skupiam się dlatego robię różne rzeczy, jeżdże gdzie mnie interesuje i jakimś cudem nie "znalazła się sama różowa".

Jeszcze nie mam 30 ale myślę, że spokojnie ten mem poniżej jest prawdziwy już od 27 lvl

#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a8b99d4fdc3a000b6c2e3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie też w pewnym wieku nie może...

źródło: comment_1621671196Zd9P620TqWI2G20QCerxwM.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
@OSH1980: Czyli przez trzy lata wasza znajomość nie posunęła się ani trochę do przodu, zero inicjatywy z jej strony w tym kierunku. za to chętnie poopowiada ci o innych bolcach i swoich problemach.

Mam złe wieści ale próbuj.
  • Odpowiedz
@Azja_Tuhajbej: no i gdzie masz tu bolcowanie? A nawet gdyby, to co mi do tego? Na razie to jesteśmy zwykłymi znajomymi z Internetu. Ja sobie nie zamykam drogi na inne kobiety, ona na innych mężczyzn.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To "zajmij się sobą" i "wyjdź do ludzi" to jest pieprzenie głupot.
Jeśli jesteś blisko 30 lvl i nie jesteś chadem, to prawdopodobnie jedyny ratunek dla Ciebie to aktywne wychodzenie do dziewczyn z inicjatywą w realnym świecie.
Tylko przygotuj się na wiele porażek. Ale idzie coś ugrać w ten sposób.
  • Odpowiedz
@MrProperr: uwielbiam, jak wydajecie te arbitralne opinie nie znając kompletnie sytuacji. Napisałem wyraźnie, że nie robię sobie nadziei, tylko po prostu pozwalam, by sprawy płynęły własnym trybem. Może pozostaniemy tylko znajomymi, może się zwiążemy. Jak na razie widać, że coś nas do siebie ciągnie i to coraz mocniej. Gdyby nie ta pieprzona epidemia, dawno już wsiadłbym w pociąg, żeby do niej pojechać i zweryfikować jak by było w jej towarzystwie, bo
  • Odpowiedz
@OSH1980: Jesteś żałosną karykaturą mężczyzny na miarę XXI wieku. Twój Cope jest taki potężny, że mógłbyś nim drzewa ścinać.

Wiem jak to się skończy po 3 latach internetowego friendzone'a, ale zrób tak, żeby się pozbawić złudzeń :

Dzwonisz do niej i proponujesz spotkanie, ustalacie termin. Ona Cię zbywa jakimiś wymówkami, że teraz nie może bo coś tam i kończysz, że luz, to innym razem i po tej smutnej konwersacji się do
  • Odpowiedz
Siłownia, basen, wyjścia do muzeum, kina, wycieczki (wszystko samotnie)


@AnonimoweMirkoWyznania: To że wychodzisz to jedno (i bardzo dobrze), ale czy gadasz z ludźmi? Czy tylko wśród nich jesteś?

Najlepiej znaleźć sobie grupę znajomych i z nimi się spotykać, chodzić razem na imprezy, piwo, wyjeżdżać. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale zapewniam, że singli 30+ jest w dzisiejszych czasach całe mnóstwo, więc to kwestia środowiska, w którym się obracasz.
  • Odpowiedz