Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie też w pewnym wieku nie możecie poznać nigdzie różowego? w czasach szkolnych nigdy nie było problemu ze znajomościami a w dorosłym życiu czuje się jak ten gość z mema "skąd się bierze teraz przyjaciół?". Często widzę wpisy żeby wyjść z domu do ludzi, iść biegać. Odkąd jestem w takim wieku, że wszyscy rówieśnicy pozakładali rodziny to bardzo często wychodzę z domu. Siłownia, basen, wyjścia do muzeum, kina, wycieczki (wszystko samotnie). Zdarzyło się nawet, że zrobiłem sobie weekend w SPA xD. Jestem wśród ludzi i mimo to nie mogę znaleźć różowej. Teraz znów otwierają wszystkie lokale/atrakcje więc znów będę mógł kontynuować swoje samotne wyprawy ale co z tego? Wychodzę i nic. Tak samo z radą żeby skupić się na sobie.. to właśnie skupiam się dlatego robię różne rzeczy, jeżdże gdzie mnie interesuje i jakimś cudem nie "znalazła się sama różowa".

Jeszcze nie mam 30 ale myślę, że spokojnie ten mem poniżej jest prawdziwy już od 27 lvl

#przegryw #tfwnogf #blackpill #zwiazki #relacje #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a8b99d4fdc3a000b6c2e3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie też w pewnym wieku nie może...

źródło: comment_1621671196Zd9P620TqWI2G20QCerxwM.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej:

chyba z niczego w blekpilu nie mam takiej beki jak z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mityczna ściania, to nie jest blackpill, tylko redpill, także masz bekę ze swojej niewiedzy
  • Odpowiedz
@gremliny_atakujom: ja #!$%@?ę. Ona się mi wcale nie żali, po prostu zwyczajnie rozmawiamy. Zagaduje mnie raz na pól roku, dopiero wczoraj ja do niej napisałem. Nie potrzebuje żadnego tampona emocjonalnego. Ludzie, weźcie się trochę zastanówcie.
Zresztą, co ja #!$%@? będę tłumaczył specom od przegrywu. #!$%@? wiecie, a się wypowiadacie.
  • Odpowiedz
@OSH1980: stary ale to Ty napisałeś najpierw że jest Tobą zainteresowana laska z którą gadasz od 3 lat, później okazuje się że nawet się nie widzieliście. Dlatego Twój pierwszy komentarz tak blado wypada. Po prostu sobie piszecie przez neta.
  • Odpowiedz
@OSH1980: Podsumowując - masz 40 lat i podoba Ci się 25-letnia laska, której przez 3 lata znajomości nie byłeś w stanie spotkać irl?

No i wierzysz (wprawdzie zapierasz się, że nie, bo co ma być to będzie, ale po wpisach jest inaczej), że z tej mąki będzie chleb.

Na pewno masz 40 lat? Bo z opisu tej historyjki dałbym Ci max. 18 lat. To co piszesz to mniej więcej poziom doświadczenia
  • Odpowiedz
@gremliny_atakujom: no tak. Jest zainteresowana, już dawno temu byśmy się spotkali ale ale wiecznie coś mi nie pasowało terminowo, a potem wybuchła epidemia. Kilka razy mi napisała wprost, że nie jestem jej obojętny, bo wychodzi na to, że nadajemy na tych samych falach i nie, nie chodzi jej o „przyjaciela”. Ale napisała mi, jakie ma problemy, które jej utrudniają wejście w relację z kimkolwiek, że jej rodzice tez krzywo patrzą na
  • Odpowiedz
a co wy macie do brzydkich lasek? Facet może być brzydki, ale broń boże, żeby był z brzydką kobietą.


@Tyrande: z przegrywowego punktu widzenia chodzi o to, że dziś nawet brzydka kobieta nie chce brzydkiego faceta. Kiedyś, w dobie przedinternetowej, raczej nie było z tym aż takiego problemu.
  • Odpowiedz
@OSH1980: też musisz mieć świadomość że takie pisanie nie równa się z regularnym spotykaniem IRL, może się zdarzyć tak że się spotkacie i pojawią się napisy "i żyli długo i szczęśliwie" lub wgl się nie będziecie dogadywać. Zmierzam do tego że takie pisanie 3 lat nijak ma się do prawdziwej relacji i zainteresowania w IRL
  • Odpowiedz
@OSH1980: ale Ci "ludzie" są chorzy, aż wyłączyłem na chwilę telefon bo mi się odechciało wszystkiego. Na tym właśnie polega tag przegryw. Gdy komuś zaczyna się coś udawać w życiu albo chociaż próbuje zmienić swoje nastawienie, to zaraz pozostale przegrywy wciągają go spowrotem do kotła. Ci ludzie się wzajemnie nienawidzą, to gorzej niż sekta.

Ja tam trzymam kciuki :) kobieta z którą można rozmawiać całą noc to skrab
  • Odpowiedz
@OSH1980: wait what, masz 40 lat, od 3 lat jesteś tamponem emocjonalnym dla 15 lat młodszej typiary która mieszka w #!$%@? daleko od ciebie i z którą nawet się nie widziałeś, a ty sądzisz, że się tobą interesuje i że was do siebie ciągnie xDDD ja jebe bardziej odklejonego od rzeczywistości czarodzieja nie widziałem, to wyjaśnia dlaczego mając 40 jesteś sam xD
  • Odpowiedz
@gremliny_atakujom: ale ja to wiem. Rany ludzie, ja na serio mam już doświadczenie w związkach. Miałem też taką sytuację, że pisałem z kimś rok i na spotkaniu wszystko prysło, wiec unikam takich akcji. Z nią jest inaczej, traktujemy to jak zwykłą znajomość, która może się w coś przerodzić, ale nie wyznajemy sobie uczuć przez Internet!
@Cesarz_Nieruhato: no to masz okazję kogoś takiego poznać. Coś jeszcze?
@Niemamwiedzy: kto z kim
  • Odpowiedz