Wpis z mikrobloga

To jest aktualizowany wpis poszczepienny Johnson&Johnson, aktualizacja będzie przez najbliższe 3tyg.

Szczepienie planowo o 18.10, realnie o 18.30. Organizacja kiepska, 10 osób stłoczonych wokół gabinetu, brak odstępu, farmazony z TV o przychodzeniu na swoją godzinę i trzymaniu dystansu nadal są tylko farmazonami i ludzie nie stosują się do zaleceń lekarki by czekać 15min pod gabinetem. Prawie wszyscy uciekli po max 5minutach. Dodatkowo prócz druku z ankietą dostałem do wypisania oświadczenie o tym że przychodnia nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki szczepienia.

Dzień 0: W ręce czułem rozpieranie, o 21 lekki ból i zimno w ramieniu, o 22 zasnąłem.
Dzień 1: Obudziłem się o 6 rano, ból prawie znikł, ale pojawiła się temperatura 39.8, obecnie (8.40) zbita do 37.9

#koronawirus #szczepienia #johnsonsjohnsons #covid19

Wołam: @OsiemPiec @StaraSzopa @umtali @infidel92 @RozowaZielonka @kffapich @LZBNZ @manny24 @chaddeveloper @Janusz_Lubikwasa @preseed42 @cadet @Wizygran @rafal-heros @Lamiamia @RudyElvis @papazdachu @Oskar1p @madridistas86
  • 19
@ZabijamKury: U mnie J&J wjechał w czwartek, gorączka wieczorem tego samego dnia + stan podgorączkowy i mega osłabienie na drugi dzień, od 16 drugiego dnia spokój, oprócz tego, że do dzisiaj w nocy muszę się 2-3 razy przebierać bo koszulki przepocone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZabijamKury: Czy po Johnsonie można zostać w gabinecie dłużej, czy każą ci iść zaraz po szczepieniu, bo kolejka? W zaleceniach odnośnie tej szczepionki podobno do 15 minut powinno się zostać na wypadek anafilaksji po szczepieniu. W szpitalach to nawet po Pfizerze podobno tak jest, że nawet do godziny można było zostać, gdy szczepili lekarzy i studentów kierunków lekarskich.
@manny24: w gabinecie nie zostajesz, wychodzisz na korytarz i czekasz obok gabinetu. Jak coś ci się stanie to musisz liczyć na reakcję innych ludzi, więc lepiej nie bądź ostatni do szczepienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)