Wpis z mikrobloga

@steemm: jakiś czas po jego śmierci przez neta przewinął się filmik kolesia Stefan Molyneux (konto yt usunięte) w którym dość emocjonalnie przedstawił swoje podejrzenie (?) dotyczące przyczyny samobójstwa aktora (z tego co pamiętam Williams miał kiedyś duże problemy alkoholem i depresją). Filmiku już nie ma ale znalazłem skrót pod jednym z forów gdzie linkowany był ten klip.

"Sure. Moly summarizes all that can be known about RW off the Net; he
@Fenrirr: Ale ja nie mówię o chorych tylko o tym, że każdemu można przylepić łatkę chorego, depresje i załatwione. Taka wygodna formuła Samobójstwo=depresja i cześć, nie ma co drążyć. A w tym przypadku uważam ze jest co drążyć
@galmok: a teraz pomyśl że jego córka nie lubi gier. Nic jej nie interesuje z tematu. A Nintendo uważa za firmę stricte dla dzieci, jak np Pampers. I całe życie czujesz się jak debil z imieniem jakiejś #!$%@? księżniczki przez widzimisię tatusia
@galmok: Swoją droga to niezły #!$%@?, że jebnął samobója mając dziecko. Mnie w tym matrixie trzymają tylko dzieci. No i jeszcze modelarstwo, narkotyki i moja śliczna żona


@genkamyk: zabił się, bo się dowiedział, że dostał diagnozę demencji albo czegoś podobnego. Wolał odejść będąc dalej sobą i ogarniając co się dzieje dookoła.
Mnie w tym matrixie trzymają tylko dzieci. No i jeszcze modelarstwo, narkotyki i moja śliczna żona


@genkamyk: no to chyba wszystko jest na miejscu? Masz dzieci, fajną żonę i wentyle w postaci modelarstwa oraz narkotyków, w czym problem? ( ͡ ͜ʖ ͡)