Wpis z mikrobloga

@mlodyernest: fakt, to tylko przypuszczenia. Tobie się wydaje że będzie, mi że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale mam jeden argument za tym że może nie być napisane ;)
Właśnie to, że absolwentom takich studiów (czyli płacącym za studia) będzie zależało żeby było tak samo jak na stacjonarnych
  • Odpowiedz
@mlodyernest: Ta warto pytać na uczelni. Tak jak nas przez 4 lata zapewniali, że teraz jest takie prawo, że nie ważne czy pójdzie się na dzienne czy zaoczne to już nie ma żadnego znaczenia, dostanie się takie same dyplomy. Oczywiście jak dostałem dyplom to wielki napis ukończone w trybie niestacjonarnym... :)
  • Odpowiedz
Wy uczestniczyliście kiedyś w procesie rekrutacji? Nikt nie prosi o pokazanie dyplomu, możesz tam mieć napisane że zajęcia były prowadzone w afganistanie przez osamę binladena i to nie zrobi żadnej różnicy. W cv sobie wpiszesz tak samo czy stacjonarne, czy nie, a koniec końców liczy się tylko to czego się tam nauczysz i w jaki sposób to wykorzystasz.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: W pierwszej był staz wakacyjny „Młodzi w Łodzi” organizowany przez urząd miasta ( niemniej jednak musiałem odbyć normalne procesy rekrutacyjne i wygrać z innymi kandydatami), a po niej w kolejnych już zwyczajne rekrutacje na stanowiska juniorskie przez pracuj/rocketjobs.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Ja jestem project managerem/accountem więc musiałem pochwalić się sukcesami organizacyjnymi i współpraca z klientem - a te złapałem na praktykach, gdzie pracowałem za darmo ( dział marketingu) i siedząc na słuchawce, gdzie ogarniałem trudne zgłoszenia od klientów.
  • Odpowiedz
@Warrior_97: O #!$%@?, przecież to jest tylko część mojej pracy. Ja jeszcze nie dość, że te kampanie planuje, to spotykam się z dużymi klientami i muszę to sprzedać xD

A płaca naprawdę słaba

A u Ciebie jak wygląda praca?
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Obecnie poszedłem trochę bardziej w styk marketingu i IT, bo w tej branży PM zarobi duuuuuuzo więcej. Jestem początkujący, niemniej nie jest źle, bo dostałem 4 do ręki na start. Zobacze jak sobie poradzę bliżej IT, gdzie wcześniej to był głównie social. Chce nabrać skilla i za rok zwiać do Warszawy na robotę zdalna. Ogólnie praca PM/accounta to zawsze była nauka czegoś z zakresu paid social, IT, grafiki etc od
  • Odpowiedz