Wpis z mikrobloga

@Vafik: chodziłes cały czas, stąd przebywanie w szkole było dla ciebie normalne. Osoby, które zmuszone były uczyć się zdalnie, mogą czuć stres związany z powrotem - zwłaszcza gdy borykają się z fobią społeczną, nerwicą czy innymi zaburzeniami, które utrudniają im uczenie się stacjonarnie. Nauka zdalna trwała dość długo, więc nie dziwię się, że dla niektórych powrót do szkoły wiąże się ze stresem. Nie mówię, że ta dziewczyna ma tak duże
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: xD Pamiętam pierdzielenie rodziców w ten deseń.'Jak dorśniesz to zobaczysz co to znaczą problemy' itp itd. Dorosłem, po studiach poszedłem do fajnej pracy, i co? Nic mi się nie dzieje, jest w pyte, milion razy lepiej niż kołchoz szkolny.
  • Odpowiedz
@Vafik ja tam dzieciakom współczuje. Skoro czują się tak a nie inaczej to ich wina? Czy społeczeństwa, rodziców, otoczenia? To, że młodzi są teraz "slabi psychicznie" to tak naprawdę nie ich wina. To środowisko tak ich ukształtowało. Ludzie przeceniają możliwości człowieka jeśli chodzi o wpływ na swoje życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vafik: No to można rozważyć na dwa sposoby. Jeden (raczej pewny w jej przypadku), czyli nie chce się ruszyć p---y z łóżka. Drugi (nieco częstszy) jak się ma p--------e w szkole czy to z równieśnikami, czy nauczycielami czy też resztą lub wszystkimi jednocześnie to można mieć takie stany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pi73r bez tej STRASZNEJ szkoły, za trzy pokolenia byście tu żyli jak hindusi, srali pod siebie na ulicy. Swoje preferencje zawodu, umiejętności gdzieś musisz poznać, bo skąd masz wiedzieć że wolisz liczyć siano w banku, czy masz wyobraźnię i potrafisz bajerować ludzi. Cały czas korzystasz z wiedzy zdobytej w szkole tylko widocznie nie jesteś jeszcze na tyle świadomy. Bejt 4/10 bo odpisałem :-)
  • Odpowiedz
@Vafik: 20 lat temu zacząłem chodzić do szkoły, która była dla mnie, przez pierwsze 6 lat, pasmem stresów, rzygania i fejkowania chorób rodzicom, tak bardzo nienawidzilem tego miejsca pełnego patusów, które lubiły j---ć cichego anona

i nie jestem tutaj jakimś typem z tagu przegryw, ale takich osób jak ja było mnóstwo na całym świecie, widze wykopki nadal nie potrafią zrozumieć, że niektórzy mogą nie cierpieć szkoły i zdalne nauczanie było
  • Odpowiedz
@taukuZielonka: fobia szkolna to zaburzenie lękowe, ale domyślam się że możesz tego nie wiedzieć.

Fobia szkolna, nazywana także skolionofobią lub didaskaleinofobią, bywa często przez rodziców bagatelizowana, nierozpoznawana i utożsamiana z lenistwem dziecka lub nieuzasadnioną niechęcią do szkoły.
  • Odpowiedz