Wpis z mikrobloga

@warrengda *Śmiech xD a wymieramy wszyscy. Mam nadzieję, że dożyje do czasu aż "nowe pokolenie" europejskich youtuberow i s--s workerek zderzy się z pokoleniem chińskich tajkonautow i inżynierów xD Będę Ci na jachcie kibicować, nawet suba zostawię xD
  • Odpowiedz
@Wewnetrzny_Recenzent: nie jestem ani pokoleniem tiktoka ani nawet snapczata. Jestem natomiast na tyle świadomym człowiekiem że p---------e o ostatnim PRAWDZIWYM pokoleniu które sobie poradzi słychać od zawsze i przeważnie dotyczy to zgorzkniałych ludzi, którzy potrzebują dowartościować siebie
  • Odpowiedz
@Vafik ja tam bardzo bym chciał zamienić pracę na szkołę xDDD ja nigdy żadnego stresu i strachu nie miałem, mimo że byłem leniwcem co nic nie umiał bo nie uczył się, to do szkoły chodziłem zawsze radośnie, codziennie nowe pomysły w głowie co by tu na lekcji ODJ333B444Ć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps gniję niemiłosiernie jak widzę komentarze płaczących juleczek którym dupska się rozleniwiły i nie chcą
  • Odpowiedz
Ktoś: robi sobie żarty
Wykopek: SZYPKO SCREENSZOT, TO JEZD MOJA ŻYCIOWA SZANSA NA POKAZANIE JAKIM JESTEM PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNOM I TWARDZIELEM BO HODZILEM DO SZKOŁY W KOŃCU KTOŚ DOCENI MOJE OSIONGNIENCIA
  • Odpowiedz