Wpis z mikrobloga

ale jak widać nadal jest to kradzież w umyśle wykopków XD


@JAI2L9LAD: Oczywiście że przy takim wydatkowaniu podatków jak w Polsce to jest kradzież. Bo w sytuacji gdy osoba opodatkowana nie ma z tego NIC, to znaczy że została okradziona. Na zachodzie to nie działa na tej zasadzie, bo dostają w zamian dobrze działające państwo i usługi publiczne xD

Jak to jest że ludzie są w stanie przenosić firmy do skandynawii
@TestoDepot: 1200 do #!$%@?? No mega dużo. Ile miesięcznie wydajesz na gry? muzykę? subskrypcję netflixa czy innego spotify? 1200 złotych co miesiąc na same głupoty to mega dużo. Ja sobie grę na steam kupuje co miesiąc jakąś ciekawą właśnie z tych wolnych pieniędzy, które mi zostają i sobie odkładam, jakbym co miesiąc miała wydawać 1,2k na głupoty to bym nie wiedziała w ogóle co z tym zrobić xD
@JAI2L9LAD: xD ludzie tu nawet nie wyobrażają sobie jak można wydać tak duze pieniądze jak 1200 zł, taki poziom wyobraźni polskiego niewolnika.

#!$%@? ze z tym 1200 bedziesz odkladal na telefon 4 miesiace (cos, co na zachodzie kupuje sie jak paczke czipsów). 1200 to majatek kuhwa, czego chcesz więcej od zycia, wiesz ile to jest browarów? Panie, boghaaactwo kuhhhwa

bo jestem skromną osobą


@Victim: ale nie każdy chce być skromny, niektórzy chcą po prostu mieć wygodne życie i pozwalać sobie na więcej, proste. A #nowywal to równanie w dół.

@Redoxx: no i na osobę wychodzi 14400 - dużo?

ludzie tu nawet nie wyobrażają sobie jak można wydać tak duze pieniądze jak 1200 zł, taki poziom wyobraźni polskiego niewolnika.


@Python: #!$%@? w punkt. I to jest problem, że w