Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę kredyt na mieszkanie, leasing auta i prywatna szkole dla jednego a dla drugiego prywatny żłobek czy przedszkole to na jedzenie z tego wyliczenia już nie zostanie za dużo.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: głupi czy trolujesz? Wiesz ile kosztuje wychowanie dziecka? I to nie mowie o wychowaniu typu masz tu ziemniaki i radź sobie. A potem na wykopie płacz że ten przegrywa czy ten przegryw, że rodzice dali mu na start paczkę gwodzi po dziadku. Jak z 1200 chcesz odłożyć np. Na mieszkanie dla dziecka?
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: cale szczescie, ze partia to nie poglady. Narson wyjezdzam, wynajmuje mieszkanie w polszu dla studentow do czasu az cena mieszkania nie podrosnie do okolo miliona, bo ceny wzrosna dramatycznie. Wtedy to sprzedam. Nawet we francji bedzie sie bardziej oplacalo mieszkac dla takich delikwentow jak ja.
  • Odpowiedz
@bijotai: a ja kupie w biedrze jak mi sie cos spodoba i jest spoko jakosc.

Mozg wam sprali konsumpcjonizmem, ze np. Za takiego tommiego, raybany albo inne szmatlawce jestescie tyle hajsu wydac.

Jeszcze jakby to byly rzeczy szyte na miare albo cos, to inna historia, ale kurde kupowac w sumie mainstremowe ciuchy i jarac sie tym, ze to dobre xD.
  • Odpowiedz
nie wiem czy tu trolle czy nie, ale widzę że się cieszycie że komuś zabiorą wypracowane pieniądze xd niczym się nie różnicie od przeciętnego troglodyty pisowskiego


@szczekacz666: Ja tam się z niczego nie cieszę, sam nie zarabiam najgorzej, ale jeśli średnia płaca w kraju wynosi jakieś 3600 do ręki, a ktoś używa argumentu, że mu teraz po opłaceniu wszystkich wydatków stałych zostanie raptem 1200 zł na osobę, to ciężko kogoś
  • Odpowiedz
@Victim: 1200 zł miesięcznie to bogactwo xDDD tak nie mówi osoba skromna, tylko biedna umysłowo xD najlepiej to do końca życia niczego się nie dorobić, nie móc sobie pozwolić na luksus większy niż jedna gra na Steamie na miesiąc i mieć poduszkę finansową w wysokości 3,5 zł XD każdemu po równo, każdemu po gówno i do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Victim uważasz że odłożenie sobie 1200 zł miesięcznie to dużo? Nie pytam się statystycznie, bo tak to wiadomo że większość Polaków tyle nawet nie odkłada, ale na litość boską jak 8 ludzi nie ma co jeść a 2 mają tyle pieniędzy żeby sobie kupić bułkę to nie oznacza, że te dwie są bogate xD
  • Odpowiedz
Wpis brzmi bardzo dramatycznie. Ktoś mógłby pomyśleć, że przez te zmiany jakiś człowiek z 15 zarobionych tysięcy, nagle straci 1/3. Ale dotychczas i tak był okradany na podobne pieniądze. Przez te zmiany prowadzący działalność, zarabiający 15 koła, straci 730 zł. Nie mówię, że to grosze, nie popieram w ogóle socjalizmów, gardzę pisem, ale też nie szafujmy takim tanim populizmem i żerowaniem na emocjach.
  • Odpowiedz
@jankes83: no pewka bo wszyscy moga sie dorobic i zarabiac po 10k, tak tak to faktycznie tak zadziala XDDDDDDD

Mam wrazenie, ze osoby dyskutujace na wykopie w wiekszosci maja po nascie lat. XD

PS. Nie neguje tego, ze odkladajac i po 10k miesiecznie nadal ma sie uczucie, ze to nie jest za duzo. Ale trzeba byc biedakiem umyslowym by publicznie nad tym lamentowac.
  • Odpowiedz